• Моя Вінниця
 • Новини Вінниці
 • Події
 • Запрошуємо освітні заклади, неурядові організації та підприємства Вінниці взяти участь у конкурсі «Збір використаних батарейок у місті Вінниця»

Запрошуємо освітні заклади, неурядові організації та підприємства Вінниці взяти участь у конкурсі «Збір використаних батарейок у місті Вінниця»

07.05.13 10:56 3052 2

Проект "Бізнес для екології" запрошує освітні заклади, неурядові організації та підприємства Вінниці взяти участь у конкурсі «ЗБІР ВИКОРИСТАНИХ БАТАРЕЙОК У МІСТІ ВІННИЦЯ» та розмістити у себе контейнери зі збору батарейок.

Запрошуємо освітні заклади, неурядові організації та підприємства Вінниці взяти участь у конкурсі «Збір використаних батарейок у місті Вінниця»

Проект «Бізнес для екології. Збільшення конкурентоспроможності українських підприємств за рахунок розвитку сучасних систем збору небезпечних відходів у Вінниці» запрошує освітні заклади, неурядові організації та підприємства Вінниці взяти участь у конкурсі «ЗБІР ВИКОРИСТАНИХ БАТАРЕЙОК У МІСТІ ВІННИЦЯ» та розмістити у себе контейнери зі збору батарейок.

Метою конкурсу є підвищення обізнаності жителів Вінницької області до правильної утилізації небезпечних відходів, зокрема використаних батарейок. Ця тема є надзвичайно актуальною сьогодні, адже щодня в Україні викидають 10-12 тонн пальчикових батарейок. Одна батарейка забруднює 20 кв. м землі або 400 літрів води, оскільки містить важкі метали та хімію. Звідти такі хімічні елементи потрапляють в організм людини і провокують різні хвороби, нерідко і онкологічні.
Учасником конкурсу може бути будь-який освітній заклад, неурядова організація або підприємство, котре заповнить заявку учасника і доставить її у місце розташування головного офісу Організатора в Україні або надішле електронною поштою на адресу: kreativ.vinnitsa@gmail.com до 15 травня 2013р.

Участь у конкурсі є добровільною. Серед отриманих заявок Організатори та Співорганізатори Конкурсу оберуть 20 установ, де будуть розміщені контейнери для збору використаних батарейок. Конкурс буде тривати з 1 червня по 1 листопада 2013 року.

Підсумуванням Конкурсу буде організація ІІ Екологічного форуму на тему загроз середовища, способів освіти та інформації, пов’язаних зі збором використаних батарейок. У ході форуму будуть вручені призи установам, які зібрали найбільше використаних батарейок:

 • За зайняте І місце - телевізор
 • За зайняте ІІ місце - ноутбук
 • За зайняте ІІІ місце- фотоапарат

Проект «Бізнес для екології. Збільшення конкурентоспроможності українських підприємств за рахунок розвитку сучасних систем збору небезпечних відходів у Вінниці» реалізується Товариством Інтеграція Європа - Схід, у рамках програми польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ РП в 2013 р. в партнерстві з Вінницьким Регіональним Центром Інформації "Креатив”, а також Благодійним Фондом „Подільська Громада”.

Завантажити пакет документів (ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ В КОНКУРСІ та УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ) можна у прикріплених файлах або на www.siew.org.pl , www.vn.ukrcei.org , www.gromada.vn.ua

Контактні особи:

Оксана Бондар, ГО ВРЦІ «Креатив», тел. 097-3913590

Андрій Дручинський, БФ «Подільска громада», тел.066-7055244

Прикрiпленi файли

doczajavka_na_ychast.doc [2678.59KB, (doc)]docxzajavka_ychasnuka.docx [145.47KB, (docx)]

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Благодійний фонд «Подільська громада»
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Світлана
  Світлана
  07-05-13, 22:28 | IP:77.121.119...
  Підтримую Дарью. Напишіть куди. В мене наприклад стоїть 5 банок з фарбою для принтера з закінченим терміном використанн. куда її можна здати. в смітник рука не піднімається викинути, адже фарба є токсичною.
 • 1. Дарья
  Дарья
  07-05-13, 16:08 | IP:194.28.172...
  Напиши пожалуйста куда в принципе можно приносить использованные батарейки в Виннице? Я бы и мусор сортировала, и батарейки сдавала - делала все что в моих силах чтобы не загрязнять экологию, - но куда?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)