А ви помітили зміни на вінницькому "Парижі"?

21.05.13 15:45 3368 14

Фоторепортаж

А ви помітили зміни на вінницькому "Парижі"?

Можливо мало хто помітив, за вихідні дні "Париж" змінив свій вигляд. Ось так все виглядало у п'ятницю:

Париж

Париж

Париж

Париж

Ось таку красу створили та подарували вінничанам працівники "Вінзеленбуду".

площа "Париж"

площа "Париж"

площа "Париж"

площа "Париж"

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 14. Оксана
  Оксана
  22-05-13, 14:02 | IP:91.124.61...
  І я п"ять копійок втулю. Я погоджуюсь і з Максимом, і з Мешканцем. Я, як Максим, теж більше звикла до колишньої Вінниці і багато змін в її зовнішньому вигляді викликають в мене криву сумну посмішку. Але! Кожен раз, приїжджаючи в якесь інше місто неньки-України, я розумію, що Вінниця все таки справді гарне місто, яке вдосконалюється. Адже, все пізнається в порівнянні.
  Моя думка, що просто ми ще не вміємо все добре робити, ми як діти, які спочатку виводять кумедні каракулі, але з часом, навчившись, пишуть цікаві твори.
 • 13. Максим
  Максим
  22-05-13, 13:42 | IP:80.91.187...
  Добре, що хоч розмова стала більш спокійною.
  До фінансування та іншого. Я вже писав, що якась жага до грошей і заробляння їх в будь-якій спосіб, при чому плюючи на оточуючих веде до того, що всі просто кидаються друг на друга. Просто нікому не можна нічого казати, по пошлють - це просто кращий варіант. Раніш були якісь стандарти, яких притримувались чи хоча б на які можно було посилатись. Тепер роблять все що завгодно. Не знаєш, кому можно дати скаргу на такі дії. Так, я не можу охопити весь район чи все місто, але де живу - можу. І бачу, що всі просто злобні, хоча розмовляють спокійно і врівноважено. Тільки торкнись іх майнових прав чи скажи, що ти робиш погано. Ой-ой-ой. Гвалт. Гараж посередині двору - нормально, машини на газонах і тротуарах - нормально, вантажівки ламають дерева і бордюрні камні - нормально, кабеля як в 1890 - 1900 роках (тисячі) - нормально, вся Хлібна (вулиця) посипана гравієм, що я по ній просто іду до низу - нормально, кучі ціє ж посипки - нормально. Просто запропонував скинутись і поставити лавку чи пісочницу (не знаю як українською) - чого це саме я - ось така відповідь. Всім нема до цього ніякого діла.
  Я самотужки вивіз приблизно 40 мішків з мусором з вулиці - копав трактор і просто кинув, жек ще поганяє. Прівіз бордюрні блоки за свій рахунок - сил встановити хватило тільки на 7-8 штук. Просим жек по допомогу - відказали. Є ще стара жінка, яка хоч якось присвячує себе садочку біля сусіднього дому.
  І все. Просто раніш були інші люди, які могли дати частинку себе для праці ще для всіх. Зараз нікто нікому нічого не повинен. Все повиннна робити влада. Ви думаєте я б не підтимав би особисто ініциативу висадження чого-небудь біля свого дому??? Чи вже всі прибудови і сусіди на перших поверхав "прихватизували" территорію біля своїх вікон???
  Повинні бути кроки місцевої влади - глобальні, а не до свята десь містечково. Ось моя така думка.

 • 12. Мешканець
  Мешканець
  22-05-13, 12:00 | IP:85.159.0...
  Максиме Ви бачили Вінницю ще в її розквіті за часи СССР тоді міста розвивались геть по-іншому і фінансування було геть інше. Я ж бачив ж Вінницю після тих часів коли з розвитком комерції та відсутності підтримки з вище був відвертий занепад . Але останні роки радує те що Вінниця не залишилась в числі сотень міст які навіть не можуть підтримати в нормальному стані те що було раніше. Вінниця ж навіть може дозволити собі спробувати щось нове. Далеко не все ідеально але радує що ми не стоїмо на місті як решта(не помиляється лише той хто нічого не робить). Вважаю що просто потрібно змиритися так як раніше вже не буде і це не проблема Вінниці це проблема країни в цілому а можливо і світу.
 • 11. Максим
  Максим
  22-05-13, 11:18 | IP:80.91.187...
  Розумієте, "Мешканець", можливо дещо праві. Зі свого погляду. Але я просто беру за 100 відсотків, те що було і що стало. Так, якщо відносно статті про цю площу - добре те, що литка повсюди, гарно стало, але фонтан був, лавки були (да, нефарбовані), дерева середньої висоти з кроною у вигляді кулі були.
  Були зелено і красиво. Тепер це просто площа, де сидіти вдень неможливо - дуже спекотно. Фонтани не спасають. Просто в ютубі можете подивитися відео, зняте приблизно 91-93 роках минулого століття. Як то кажуть, відчуйте різницю.
  Те, що робить Вінницю краще, я вітаю. Я не просто скептик і не скиглю. Просто коли кажуть стало краще, то воно не є так. Є з чим порівнювати. Напевно, ми беремо до уваги різні проміжки часу. Тому така полєміка.

 • 10. Мешканець
  Мешканець
  22-05-13, 11:14 | IP:85.159.0...
  А стосовно пересаджень стало дійсно гірше!!... В попередньому варіанті з деревами було краще.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)