Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами

31.05.13 16:20 9467

Вже у перший день літа як вінничани, так і туристи, можуть прокататися вулицями міста із велорикшами, які розповідатимуть про історію Вінниці, скуштувати квас, лимонад, чай чи каву у пересувній велокав’ярні, а також усією родиною прокататися туристичним потягом від набережної «Рошен» до центру міста.

Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами

Починаючи з першого дня літа на набережній «Рошен» та у сквері Козицького запрацюють велорікши, які мають вигляд трьохколісних велосипедів. Велорікшами, які розраховані на двох пасажирів керуватимуть спеціально підготовлені стюарди. Таке задоволення коштуватиме 5 гривень для дитини і 15 гривень для дорослої людини. Курсуючи містом, стюарти розповідатимуть історії про Вінницю.

Таких велорікш у Вінниці поки що 4, але якщо новинка прийде до смаку вінничанам і гостям міста, то Муніципальна компанія Турцентр Подільський придбає ще декілька велорикш.

Велорікша

Безумовною родзинкою міста стане і туристичний потяг. Раніше він працював у Голландії, але підприємці ТОВ «Сітітурсервісу», на чолі з директором Віктором Миколайовичем, вирішили придбати його для Вінниці.

Потяг розрахований на 52 місця, складається він з двох вагончиків. Довжина потяга 14 метрів, в ньому зручно та комфортно. Курсуватиме він поки що з центральної вул. Соборної до набережної «Рошен». Коштуватиме таке задоволення буде 25 гривен для дітей і 35 гривень для дорослих.

      Туристичний потяг водій туристичного потяга

Також новинкою у Вінниці стали велокафешки, які пригощатимуть усіх бажаючих квасом, лимонадом, кавою та чаєм, а також шоколадним фондю.

велокафешка

- Коли гості приїжджають у Вінницю, вони кажуть що Вінниця пахне шоколадом, - розповідає начальник відділу у справах для молоді та туризму Вінніцької міської Ради Руслан Анфілов. - Але нажаль, купити гарячий шоколад у місті, достатньо складно. Шоколадне фондю, яке можна купити у велокафешках, вартість якого всього 1 гривня, стане приємною несподіванкою для усіх, і, варто зазначити, що ця ціна є рентабельною. У велокафешках продаватимуть лише безалкогольні напої. Також розробляється багато нових рецептів, і ми сподіваємося, що вже скоро кожен зможе поласувати безалкогольним Мохіто.

Для підтримки порядку та допомоги туристам на набережній «Рошен» та у сквері Козицького вже запрацювала спеціальна охорона. Охоронці патрулюють з 11:00 до 23:00 години щодня.

Для знайомства гостей міста з історією Вінниці працюють усміхнені стюардеси, а солодощі пропонують дівчата у театралізованних сукнях.

стюрдеси

Фото

Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами Перший літній день зустріне вінничан та гостей міста новими туристичними послугами

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)