Вінничанин Сергій Крот посів почесне друге місце на 1-му національному фотоконкурсі «ЖИТТЯ ВСУПЕРЕЧ...»

04.06.13 09:38 4711

Почесне друге місце та срібну медаль здобув вінничанин Крот Сергій Вікторович за участь в 1-му національному фотоконкурсі «ЖИТТЯ ВСУПЕРЕЧ...»

Вінничанин Сергій Крот посів почесне друге місце на 1-му національному фотоконкурсі «ЖИТТЯ ВСУПЕРЕЧ...»

Почесне друге місце та срібну медаль Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів» (ISF - Image sans Frontière), а також приз багатофункціональний принтер Canon PIXMA MG4240 здобув вінничанин, член Вінницького Народного клубу фотомистецтва «Обрій», член Національної спілки фотохудожників України Крот Сергій Вікторович за участь в 1-му національному фотоконкурсі «ЖИТТЯ ВСУПЕРЕЧ...». Фотоконкурс проводиться під патронатом Національної спілки фотохудожників України, і є найпрестижнішим в Україні.

світлина, яка перемогла на фотоконкурсі

Сергій Крот не одноразово перемагає у фотоконкурсах такого рівня, і ця медаль не перша в його арсеналі. Свої перші спроби у фотографії автор робив під час навчання у Вінницькому Національному технічному університеті. Щоразу фотографія захоплювала все більше і більше. З 2007 Сергій року стає членом Вінницького Народного клубу фотомистецтва «Обрій», а з 2009 – членом Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ). Був учасником і призером багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок і конкурсів.

Сергій Крот

Ось як фотохудожник говорить про свою улюблену справу: «Люблю фотографію за те, що завдяки їй можна зберегти частинку життя, зафіксувавши його на папері, адже все змінюється навколо нас кожної секунди, а з ним змінюється моє бачення оточуючого. Своєю фотографією не прагну змінити світ – лише прагну підкреслити його багатогранність, звернути увагу на те, що нас оточує і допомогти побачити досі небачене».

Фотографія, що здобула перемогу, була зроблена під час одного з фотопленерів у м. Ладижин декілька років тому.

Список переможців та всі фотографії, надіслані на конкурс можна переглянути на сайті Фотоспілки України.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)