Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом

11.06.13 14:43 6087

Вчора ввечері частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом, в якому кожний зацікавлений перехожий міг безкоштовно подивитись класику українського кіно.

Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом

Після шостої години вечора, завжди людний сквер у центрі Вінниці сповнився дитячих голосів – це співали на відкритому майданчику дівчата–вихованки центру розвитку дітей та юнацтва „Дивосвіт”. Саме з такого імпровізованого концерту і розпочався проект „Кінодворик”.

Впродовж тижня на екрані під відкритим небом демонструватимуть фільми різноманітної тематики та жанрового спрямування: від класики кінематографу, до стрічок на екологічні теми. Також будуть презентовані авторські проекти громадських організацій з Херсону, Дніпропетровську, Миколаєва та Львова та кращі короткометражки з фестивалю „Wiz-Art-2013”. А вчора всі бажаючі могли подивитись художній фільм режисера Юрія Іллєнка відзнятий у 1970 році „Білий птах з чорною ознакою” з Богданом Ступкою та Іваном Миколайчуком в головних ролях.

Окрім того, прямо тут, у сквері Козицького, біля сцени-екрану, кожен вінничанин може прийняти участь у соціальному опитуванні „Крамничка ідей” (Idea store) за результатами якого буде визначено основні напрямки розвитку культури у Вінниці. Пишіть свої побажання на плакатах біля екрану, діліться ідеями про те, яким ви бачите культурний простір нашого міста - найбільш цікаві ідеї міська влада обіцяє втілити в життя.

Крамничка ідей

Уже сьогодні, у другій день тижневого проекту „Кінодворик” чекайте на класику німого кіно – показуватимуть безсмертні стрічки з Чарлі Чапліном. 12 червня демонструватимуть документальний фільм „Океан” на еко-тематику, а з 13-го і до кінця тижня можна буде переглянути авторське кіно від режисерів-любителів. До речі, в разі негоди „Кінодворик” переміститься до кінотеатру „Родина”. Отже, кіномани всієї Вінниці – збираймося!

Загалом, проект „Відкритий культурний простір” також передбачає навчання громадських діячів новим підходам до створення культурного простору міст, зокрема, вуличним видам мистецтва, які не потребують великих витрат та бюджетного фінансування. В рамках проекту відбудеться семінар-практикум «Ключові механізми проектної діяльності: фандрейзинг, нетворкинг, едвокасі та логістичне планування» та творча майстерня для громадських організацій.

Захід відбувається за підтримки: Вінницької обласної державної адміністрації, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, Департаменту культури ВМР, Міністерства Культури та Національної Спадщини Республіки Польща, Польського Інституту в Києві.

Організаторами проекту виступають: Інститут культурного менеджменту (м. Львів), ГО «Ліга розвитку мистецтва» та ЗК КП "Кінотеатр Родина".

Партнер проекту: депутат Вінницької обласної ради Сергій Кудлаєнко.

Фото

Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом Частинка скверу Козицького перетворилася на кінотеатр під відкритим небом

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)