В питанні будівництва поблизу аграрного університету завдячуючи забудовнику знайдено компроміс

08.08.13 17:00 2670 3

Будівництва неподалік аграрного університету не буде.

В питанні будівництва поблизу аграрного університету завдячуючи забудовнику знайдено компроміс

 Після звернень, які надійшли від колективу та студентів цього ВИШу наприкінці червня на адресу міської ради, орендар цієї земельної ділянки продемонстрував готовність прислухатись до думки громадськості і погодився на розірвання угоди про оренду цієї території.

Свого часу, під час будівництва тролейбусної лінії до аграрного університету, міська рада надала підприємцю дозвіл на оренду земельної ділянки поблизу ВИШу, де він планував розмістити комерційний об’єкт. Відповідно до чинного законодавства орендар отримав всі рішення та погодження від різних інстанцій. Однак наприкінці червня цього року, коли на орендованій землі почались підготовчі роботи для будівництва, колектив ВУЗу та студентська спільнота виступили проти і направили ряд звернень до міської ради. Враховуючи ту ситуацію, яка склалась, забудовник вирішив відмовитись від своїх планів і погодився на розірвання договору оренди на цю земельну ділянку.

8 червня це питання розглянув виконком міської ради. Директор департаменту містобудування архітектури та кадастру Максим Мартинюк доповів, що після отримання звернень від університетської спільноти за дорученням міського голови було проведено комплексну перевірку: «Орендар діяв у правовому полі. Земельна ділянка, про яку йде мова, була надана на законних підставах. Вона жодним чином не відноситься до території Ботанічного саду і навіть не входить до охоронної зони Ботанічного саду. До проектної документації також жодних претензій немає. Ми зустрілись із забудовником і обговорили ситуацію, яка склалась. Він показав свою готовність піти на компроміс і погодився розірвати договір оренди цієї ділянки за умови, що йому будуть компенсовані затрати на розробку проектної документації».

В свою чергу міський голова Володимир Гройсман зазначив, що така позиція з боку підприємця – гарний приклад того, як можна знаходити компроміс у непростих ситуаціях: «Ми завжди прагнемо до того, щоб ті, хто планує будівництво у місті, ще до початку реалізації проекту знаходили взаєморозуміння із потенційними сусідами. Звичайно, коли виникають такі ситуації, як, наприклад, зухвале будівництво по Червонохрестівській, ми вживаємо всіх заходів, щоб це припинити. Але там, де у забудовника все законно, ми не можемо йому перешкоджати. В даному випадку забудовник продемонстрував добру волю, і ми маємо хороший приклад того, що знайдено мудре компромісне рішення».

За результатами розгляду цього питання виконком прийняв рішення розірвати договір оренди із підприємцем із подальшим визначенням компенсаційних механізмів його затрат на розробку проектної документації.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. ПППП
  ПППП
  09-08-13, 14:17 | IP:94.179.74...
  всеравно когдато продадут ету землю .на Гниванских переулках участок 10 соток стоит 50-60т долларов на царском селе спереди универа 40-50 долларов цены из сайта дом риа.
 • 2. Pavel
  Pavel
  08-08-13, 23:00 | IP:178.74.248...
  А где именно собирались строить? Прямо возле круга на трассе, где троллейбус разворачивается?
  Или это на том поле где сейчас церковь строят?
 • 1. Sergij
  Sergij
  08-08-13, 20:21 | IP:46.202.51...
  З цим зрозуміло, а яка сума буде повернена в якості компенсації? мільйон....півтора?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)