Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора

23.08.13 17:48 7331

Проведення флешмобу на честь відзначення Дня Державного Прапора

Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора

Cьогодні, 23 серпня, коли вся Україна відзначала День Державного Прапора, спілка молодіжних організацій Вінниччини одягла сквер Козицького у синьо-жовті кольори державного прапору.

Провпроведення флешмобу

Активісти Спілки молодіжних організацій Вінниччини сформували арт майданчик, де під запальні ритми народних пісень волонтери залучали перехожих громадян до створення масштабного паперового макету України за технікою танцювання у синьо-жовтих кольорах. Молоді зібралося чимало.

Провпроведення флешмобу

Через деякий час активісти об`єдналися для проведення флешмобу та створили з людей макет "живої України" у національних кольорах.

Провпроведення флешмобу

Провпроведення флешмобу

Фото

Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора Флешмоб у Вінниці до Дня Державного Прапора

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)