Дорожники укріплять покриття під’їзної до Вінниці дороги сучасним полімер-бітумним матеріалом

29.08.13 17:43 3592

Поверхню дорожнього покриття однієї з вінницьких доріг оброблять сучасним полімер-бітумним матеріалом, що убезпечить його від руйнування та зносу протягом наступних кількох років. Цей матеріал для обробки дороги у Вінниці використовується уперше.

Дорожники укріплять покриття під’їзної до Вінниці дороги сучасним полімер-бітумним матеріалом

Минулого тижня поверхню дорожнього покриття частини під’їзної до міста дороги, від будиночка лісника до вулиці Тарногродського, розпочали обробляти спеціальним полімер-бітумним матеріалом. Цей сучасний імпортний матеріал широко використовується у світі, однак у Вінниці він застосовується уперше. За словами директора підприємства «Агрошляхбудіндустрія» Василя Власенка, поверхнева обробка дорожнього покриття дозволить укріпити його на строк від 2 до 4 років. Дорожні роботи будуть проведені на відрізку дороги протяжністю 1 км 50м.

«Згідно технологічного процесу, цей матеріал не можна використовувати під час дощів, а самі роботи необхідно закінчити за 20 днів до початку морозів. Тому час для завершення ремонту полотна є», - розповідає Василь Власенко. Протягом двох днів минулого тижня дорожники вже обробили один бік дороги. Найближчими днями підприємство очікує нову поставку матеріалу, однак самі роботи поновляться тоді, коли знову встановиться стійка суха погода.​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)