Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці

04.09.13 14:46 4050 3

У Вінниці зустрічали учасників ХІІІ Міжнародного мотоциклетного рейду Катинського

Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці

Сьогодні, 4 вересня, у Вінницю проїхали учасники ХІІІ Міжнародного мотоциклетного рейду Катинського. Більше 70 поляків-байкерів, учасників рейду, вшанували своїх земляків - Юзефа Пілсудського і Папу Римського Іоанна-Павла ІІ – покладанням квітів до їх меморіальної дошки і пам’ятника.

Окрім України маршрут байкерів пролягає через Литву, Білорусь, Росію, Угорщину, Словаччину, Австрію.

Керівник мотопробігу Віктор Вегржин водить мотоцикл з 12 років.

- У такі поїздки не беремо важких речей, - розповідає він. - З нами їдуть шість жінок, які теж керують мотоциклами. Правда, у Москві машина зіткнулась із нашою 20-річною дівчиною, яка керувала байком. З відкритим переломом ноги її доставили до лікарні. На Україні дорожньо-транспортних пригод не було. Машини пропускають нашу колону, та й ваші співробітники ДАІ допомагають нам. Щодо доріг, то можу сказати, що в Україні вони не найкращі. Але просто їхати, як американським автобаном, не цікаво. Увесь інтерес у тому, що дорога буває важка і цікава.

Віктор Вегржин та Дамян Цярцінські

Наразі до Вінниці заїхала колона із 87 мотоциклів. Байкери вже проїхали більшу частину запланованого маршрут - більше чотирьох тисяч кілометрів.

Маршрут ХІІІ Міжнародного мотоциклетного рейду Катинського

- Цей мотопробіг присвячений місцям пам’яті польського і українського народів, - розповідає віце-консул Генерального консульства Республіка Польща у Вінниці Дамян Цярцінські. - Участь у ньому беруть як байкери, які захоплені подорожами і мотоциклами, так і люди, які підтримують польську спадщину, польські патріоти.

Константин Ляшкевич із дружиною уперше бере участь у такому мотопробізі. Пара розповідає, що участь у рейді досить патріотична, до того ж за цей час вони оглянули багато міст, познайомились із різними людьми, хоча ночувати доводиться у наметах, школах і соборах.

Константин Ляшкевич із дружиною

Іоанна Сошинська, учитель релігії і географії у гімназії, уперше взяла участь у рейді.

- Дуже вражена Україною, людьми, їх доброзичливістю, гостинністю, - говорить Іоанна. – Чоловіки на кожному кроці допомагають.

Іоанна Сошинська та Дамян Бобель

Учасниками рейду є також два священники. Один із них, Дамян Бобель, бере участь у Міжнародному мотоциклетному рейді Катинського уже восьмий раз .

- Ми вшановуємо пам’ять поляків, які загинули за кордоном, - говорить він. - Із собою веземо подарунки для дітей: іграшки, книги, цукерки. Роздаємо їх дітям.

Дамян Бобель

Нагадаємо, що ХІІІ Міжнародний мотоциклетний рейд Катинського розпочався 24 серпня у Варшаві і завершиться 15 вересня. Маршрут байкерів пролягає через Вільно, Мінськ, Смоленськ, Москву, Київ, Житомир, Бердичів, Вінницю, Бар, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Львів, Краків, Відень.

Фото

Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці Більше 80 мотоциклістів з Польщі сьогодні проїхалися центром Вінниці

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. трохи про пілсудського
  трохи про пілсудського
  05-09-13, 09:51 | IP:178.63.97...
  Тактикою таємної допомоги для Радянської Росії Пілсудський добився того, що червоні по черзі розбили Дієву Армію УНР, а потім Добровольчу армію Денікіна[1]. Настав час використати ситуацію, що склалася, для здійснення плану відновлення Польщі в межах 1772 року. З метою юридичного прикриття свого походу в Україну Пілсудський змусив Українську місію у Варшаві підписати декларацію про українсько-польський воєнний союз. При цьому польський уряд наполіг, щоб скоротити (реформувати) Армію УНР лише до трьох дивізій. Пілсудський і його штаб прагнули після вдалого походу на Київ і Одесу встановити свій повний військовий контроль над Правобережною Україною, а Уряд УНР звести до становища безправного сателіта
 • 2. Олександр
  Олександр
  05-09-13, 09:22 | IP:37.54.1...
  Маршрут мотопробігу по іноземних державах прокладається заздалегідь, і погоджується з консульствами тих держав. Відхилення від маршруту, заздалегідь установленого - неможливе! Польські байкери, а це переважно люди похилого віку (переважно пенсіонери) маршрут Україною прокладали через міста і місця де є історично знамениті костели, пам'ятні місця, тощо. У поляків існує одна віра, одна нація, одна мова, і вони цим з дитинства пишаються. У м. Вінниці вони віддали честь табличці Пілсудського, і пам'ятнику Іоану -Павлу, а даля мабудь поїхали до Летичіва, де на території знаменитого костелу можна безпечно відпочити і заночувати.
 • 1. Алексей
  Алексей
  04-09-13, 22:55 | IP:178.92.71...
  Дуже цікаво якою дорогою вони поїхали з Бару на Камянець Подільський). через Нову Ушицю там конь ноги поламае .вернулися на луку Барську через Деражню там просто кінець географії .хто знає відпишіть просто цікаво

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)