День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва

12.09.13 08:54 5054

Фоторепортаж

День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва

Майстер-класи та творчі майданчики палацу дітей та юнацтва відвідали вінницькі школярі 11 вересня у рамках Дня відкритих дверей.

День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва

Діти також взяли участь у вікторинах та конкурсах, подивились виступи юних артистів та спортсменів, які займаються у палаці. Усі бажаючі змогли записатися до гуртків та студій палацу.

Фото

День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва День відкритих дверей у Палаці дітей та юнацтва

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)