У "Барвінка" почався новий навчальний рік

13.09.13 17:20 3339 0

12 вересня до святково прикрашеного Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок» на урочисту лінійку, присвячену початку нового навчального року, завітали чимало батьків та дітей.

У "Барвінка" почався новий навчальний рік

Близько 200 дітей вперше переступили поріг «Барвінку». Привітати учасників урочистої лінійки прийшли заступник Вінницького міського голови Валентина Балицька та директор департаменту освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк.

Лінійка у Барвінку

Сьогодні «Барвінок» - це унікальний колектив, в якому діти знайомляться з різними видами мистецтва і однаково добре оволодівають ними. Глядачі з багатьох країн світу щиро захоплюються творчістю вихованців «Барвінку». Ансамбль побував у більше, ніж 20-ти країнах світу і отримав високу оцінку і визнання унікальності не тільки своїх концертних програм, а й всієї системи навчання і виховання дітей через мистецтво.

Лінійка у Барвінку

Літо 2013 року видалось для учасників Народного ансамблю танцю «Барвінок» щедрим на поїздки. Тільки у Польщі колектив побував двічі. Багато вражень отримали учасники колективу від перебування у Німеччині та Франції.

Лінійка у Барвінку

Незважаючи на святковий настрій, розслаблятися у вихованців та педагогів «Барвінку» немає часу, адже у 2014 році колектив буде відзначати славний ювілей – 30-річчя з дня заснування.

З кожним роком кількість бажаючих долучитись до кращих зразків національної культури не зменшується, що свідчить про те, що «Барвінок» буде квітнути та радувати своїм чудовим мистецтвом ще багато, багато років.

Фото

У "Барвінка" почався новий навчальний рік У "Барвінка" почався новий навчальний рік

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)