Чи комфортно жінкам у Вінниці?

13.09.13 17:39 2191 0

На це питання дасть відповідь соціологічне дослідження, яке проведуть у Вінниці з ініціативи Вінницького об`єднання обласних громадських організацій «Відкрите суспільство» за підтримки Вінницької міської ради. В залежності від результатів будуть запропоновані подальші дії, які можуть лягти в основу міських проектів і програм.

Чи комфортно  жінкам у Вінниці?

Наприклад, знаючи, що на обліку в центрі зайнятості перебуває більше жінок ніж чоловіків, зрозуміло, що потрібно звернути увагу на створення робочих місць саме для них.

«До сталого розвитку через участь жінок», – саме так називається проект, в рамках якого буде проведено соціологічне дослідження «Гендерний портрет міста Вінниці». Організаційну та фінансову підтримку надає уряд Канади через Федерацію канадських муніципалітетів.

«Вінниця є містом, що впроваджує новітні технології та підходи у різних сферах життєдіяльності, – каже голова правління ВООГО «Відкрите суспільство» Світлана Ходакова. – Щоб ще більше покращити ситуацію, варто враховувати комплексний підхід при розробці програм та проектів в органах місцевого самоврядування, як це роблять в успішних європейських країнах. Вінниця визнана найкращим містом для життя в Україні, тому і в цьому питанні вона має бути на передових позиціях».

Дослідження проводитимуть соціологи та аналітики за даними, наданими державним управлінням статистики. У разі необхідності організатори проекту проведуть додаткові дослідження.

«Одним із пріоритетів стратегії «Вінниця 2020» є створення сильної громади, а сильною вона може бути лише за активної участі жінок, – зазначила заступник міського голови Валентина Балицька. – Тому реалізація проекту є надзвичайно актуальною. Він покаже, з якими проблемами зіштовхуються жінки, розуміючи це – ми зможемо планувати подальші дії».

Проект триватиме протягом вересня-січня. Результати соціологічного дослідження будуть представлені вже у грудні. Вони ляжуть в основу обговорення і планування подальших дій, а можливо, і міських проектів та програм, покликаних зробити життя вінничанок комфортніших.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)