У Вінницю завітала Наталя Королевська

19.09.13 17:00 2582 2

У Вінницю з робочим візитом завітала Міністр соціальної політики України Наталя Королевська

У Вінницю завітала Наталя Королевська

Куратор Вінницької області відвідала центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля», поспілкувалась із журналістами та відкрила Всеукраїнську нараду "Впровадження роботи прозорих офісів у системі соціальної сфери та пенсійного забезпечення України".

Спілкуючись із журналістами, Наталя Королевська окреслила основні завдання, які нині стоять перед Міністерством та його структурами на місцях.

- Маємо створити таку модель надання соціальних послуг, щоб людина в один дотик, в одному місці, за один візит могла вирішити максимальну кількість питань, пов'язаних із соціальною допомогою і підтримкою, - говорить Наталя Королевська.

При цьому вона звернула увагу на цінність досвіду, який напрацьований у вінницьких "прозорих офісах".

- Той досвід, який напрацьований на Вінниччині, як у пілотному регіоні, дуже корисний і буде впроваджуватись у всій країні, - запевнила Наталя Королевська.

Другий напрямок соціальної роботи, про який згадала київська гостя, стосувався спрощення процедури надання соціальної допомоги та послуг, а також підвищення їх якості.

- Говорячи про спрощення, я маю на увазі, що людина повинна прийти в центр надання послуг і отримати будь-яку допомогу - субсидію, чи пільгу, просто показавши паспорт, - каже Наталя Королевська.

За її словами, до кінця наступного року такий механізм вже діятиме при видачі житлових субсидій, допомозі малозабезпеченим сім'ям та при народженні дитини.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. георгій
  георгій
  24-09-13, 22:33 | IP:178.74.231...
  да і зарплат по 1000 євро пора платити
 • 1. Олександр
  Олександр
  19-09-13, 18:11 | IP:37.54.4...
  У нашому місті ця "новація" вже давно працює, дякуючи міському департаменту соціальної політики. Там знають кожного майже в лице, і для отримання пільг, паспорт не потрібен, копія його там є, надана один раз і назавжди.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)