Вінницькій телевежі сьогодні п'ятдесят

01.10.13 00:09 7009 3

Вінницькою телевежею можна пишатися - досі це найвища вантова вежа з трубчастої сталі в світі!

Вінницькій телевежі сьогодні п'ятдесят

Вінницька вежаВежа висотою 350 метрів - обласний радіотелевізійний передавальний центр. Збудована в 1963 році телевежа була другою спорудою за висотою у світі після Емпайр-Стейт-білдінг. З часом з'явилися й вищі, але сам факт, що у Вінниці знаходиться такий об’єкт, досі викликає гордість. Крім того, вона на 26 метрів вище Ейфелевої вежі.

 • Найвища вантова вежа з трубчастої сталі в світі.
 • До 1967 року найвища споруда у Радянському Союзі до побудови Останкінської телевежі.
 • Друга найвища споруда в Україні після Київської телевежі зараз.
 • Займає 17 місце серед телевеж світу за висотою.

Стовбур вежі зварний і являє собою сталевий циліндр діаметром 2,5м. Товщина стінки – 10 - 16 мм в залежності від висотної позначки та несучої здатності конструктивного елемента. Загальна вага металоконструкції – 450 т.

Вінницька вежа

Проект опори виготовлено в 1959 році Московським проектним інститутом «Проектстальконструкція». Акт введення в експлуатацію завершеного будівництва об’єкту державна комісія підписала 1 жовтня 1963 року.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Novaukraina
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Олег Волощук
  Олег Волощук
  02-10-13, 20:13 | IP:178.74.243...
  Моя фотка на заголовці новини...Знімав у червні 2009 року з 4 поверху адмінбудівлі "Аналогу".
 • 2. Олександру
  Олександру
  01-10-13, 09:10 | IP:178.74.244...
  Какие нафиг выбухи,изменение траекторий ракет, радиолокация))) Основное назначение вышки было обеспечение радиосвязи с западной группой войск...
 • 1. Олександр
  Олександр
  01-10-13, 07:57 | IP:37.52.2...
  Вінницька телещогла, мала кодову назву Н350, яка позначає її початкову висоту. Вінниця завжди мала велике значення в обороноздатності Союзу, уже те що в свій час Н350 була найвища споруда світу, говорить про велику значимість нашого місцязнаходження, адже в нас розміщався і розміщається штаб управління авіації та протиракетної оборони, а як говорилося на початку статті, радіохвилі мають ще й матеріальний вплив на об'єкти і при певних параметрах Н350 може вплинути на траєкторію запущеної по нам ракети або допомогти виявити приховані для стандартних радарів літаючі об'єкти чи просто навсього зумовити вибух ворожого об'єкта чи вирубити його електроніку (правда застосування Н350 в таких цілях могло негативно вплинути і на нашу військову техніку якщо на ній не стояв відповідний захист) тому прийняття таких мір захисту, дозволялося лише в крайніх критичних випадках, коли іншим чином запобігти трагедії було неможливо. Після розвалу Радянського Союзу, разом і з іншими військовими програмами, використання Н350 у військових цілях було призупинено у зв'язку з недостачею фінансування. Всередині щогли рухається ліфт, який має вісім зупинок і піднімається на висоту 309 метрів. Ось таку інформацію потрібно знати.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)