Пристрасті навколо вінницького заводу тракторних агрегатів

12.03.09 11:58 3264

Другий тиждень поспіль акціонери та робітники ВАТ «Вінницький завод тракторних агрегатів» біля обласної державної адміністрації вимагають у влади втручання у ситуацію, що склалася навколо їхнього підприємства.

Пристрасті навколо вінницького заводу тракторних агрегатів

Пікетувальники все ще сподіваються привернути увагу чиновників до того, що, за їх інформацією, планується спроба ліквідувати «ВЗТА».

Підприємству майже 130 років, згортання виробництва потрібне тим, хто хоче замести сліди «розбазарювання» заводського майна. Також до вимог пікетувальників входить повернення майна на «Вінницький завод тракторних агрегатів» та притягнення до відповідальності винних у маніпуляціях з акціями підприємства.

Ще декілька років тому ВАТ «ВЗТА» утримував потужну соціальну сферу, відраховував чималі кошти до місцевого бюджету. Люди повірили підприємству. Вклали свої акції у ВЗТА... Ані дивідендів, ані обіцяного розквіту заводу так і не сталося. Невже стрімке згортання виробництва та розпродаж всього, що має попит, — ось основні питання, якими переймалися і переймаються на заводі? На «ВЗТА» колись працювало близько півтори тисячі вінничан, а тепер не залишилось і п’ятдесяти... З 2008 року завод фактично не випускає продукцію і не продає її.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Голос України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)