У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології

08.10.13 14:34 3657

фоторепортаж

У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології

Цього тижня в Україні відзначають два професійних свята: День юристів та День працівників стандартизації і метрології. Кращих представників цих професій сьогодні привітали у залі засідань міської ради. Їм вручили грамоти, подяки та грошові нагороди.

"Професія юристів дуже відповідальна і необхідна для суспільства. Коли мова йде про захист законних інтересів територіальної громади міста ми завжди покладаємося на вас. Приємно відмітити, що за останні роки рівень професійності юридичної служби значно підвищився", – зазначив міський голова Володимир Гройсман, вітаючи юристів з їх професійним святом.

Звертаючись до працівників стандартизації та метрології міський голова наголосив на тому, що державне підприємство «Вінницястандартметрологія» – один із найкращих в Україні. Завдяки цьому закладу вінничани можуть дізнатися яка продукція якісна, а яка – ні.

Фото

У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології У міській раді привітали юристів і працівників стандартизації та метрології

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)