У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи

09.10.13 10:20 11899 23

Стадіон і житловий будинок "поміняли місцями"

У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи

Схвалене на громадських слуханнях рішення про спорудження великого, сучасного спорткомплексу і житлового дев'ятиповерхового будинку у мікрорайоні між вулицями Келецька і Стахурського незабаром стане реальністю. Щоправда, із невеликими змінами.

У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи

Влада врахувала думку мешканців сусідньої п'ятиповерхівки, які виступали проти будівництва поряд ще одного будинку. Мовляв, під забудову мала потрапити єдина зелена зона, що біля їх житла.

- Тож проектантам поставили завдання внести інші пропозиції, - каже директор департаменту архітектури, містобудування і кадастру Вінницької міськради Максим Мартинюк. - У результаті маємо компромісний варіант, коли ділянки під забудову будинку і стадіону помінялись місцями.

У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи

Максим Мартинюк каже, що цей варіант не суперечить попередньому рішенню, проголошеному на громадських слуханнях, більше того, має свої переваги.

- Будинок буде більшим, що дозволить отримати додатковий ресурс для належного виконання робіт та облаштування території, - пояснює Максим Мартинюк. - До того ж, ми знімаємо ту соціальну напругу, яка виникла з боку мешканців сусідньої п'ятиповерхівки, які не хотіли у сусідстві дев'ятиповерхівку, але нічого не матимуть проти сусідства із стадіоном.

Підготовчі роботи до спорудження житлового будинку можуть розпочатися вже цього року.

- Будівельники вважають, що до холодів встигнуть закласти фундамент, - говорить Максим Петрович. - А цегляну кладку можна робити і взимку, аби морози не лютували. А от спортивний комплекс та благоустрій території чекатимуть до весни, бо вони потребують довшого підготовчого періоду, який не бажано переривати на зиму.

Що ж стосується попередніх переваг, які обіцяв проект, усі вони збережені.

У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи

- Територію нинішнього пустиря впорядкують, між будинками з'явиться великий сквер, - каже Максим Мартинюк. - Що ж стосується спортивних об'єктів, то за рахунок інвестора спорудять стадіон для міні-футболу, волейбольний і баскетбольний майданчики - усі з трибунами, великий скейт-парк, тренажерну зону, ділянку зі столами для настільного тенісу, ігровий майданчик для малечі.

Не приховує задоволення від якнайшвидшої реалізації проекту директор навчального закладу, біля якого будуватимуть спорткомплекс.

- Все це робиться для дітей і чудово, що поряд зі школою буде такий сучасний стадіон і комплекс, - переконаний директор школи №18 Анатолій Мельник. - Найперше, про що треба турбуватись у цьому випадку, щоб діти мали де розвиватись, займатись і тренуватись. А це ж не тільки для дітей спортивні майданчики будують, а для всіх мешканців мікрорайону. Знаєте ж, що досі поряд нічого такого не було. А без цього будівельного проекту не скоро й з'явилось би.

Андрій МислінськийКоментар:

Заступник начальника інформаційно-аналітичного відділу департаменту правової політики та якості міськради Андрій Мислінський:

- Після завершення громадських слухань з цього питання, які відбулись у червні 2013 року, виникла ініціативна група мешканців сусідньої п'ятиповерхівки, які були особливо проти будівництва у першому варіанті проекту. Ми провели з ними консультації, вони внесли пропозицію змінити місця розташування об'єктів - стадіону і багатоповерхівки. Проектанти винесли на узгодження новий проект, ми обговорили його з ініціативною групою - він їх задовольнив. Якщо враховувати погодження проекту на попередніх слуханнях серед мешканців мікрорайону, то це стало просто підставою трохи скорегувати проект.

Фото

У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи У план майбутнього будівництва біля школи №18 на проханням мешканців внесли корективи

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета "Місто"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 23. Винничанка
  Винничанка
  21-10-13, 10:50 | IP:46.247.170...
  На эти фото посмотреть, так, кажется, много места , а на самом деле для 2-х школ и для жителей, которые вечером гуляют с маленькими детками не так много, а если еще поставят 9-ти этажку, а стадион накроют искусственным покрытием, которое летом жутко испаряется, то возникает вопрос, для кого же это все выгодно и делается? Неужели для жителей? Просто власть еще не наелась, а выборы не за горами,им надо спешить, а то не выберут.

 • 22. зош 18
  зош 18
  18-10-13, 14:39 | IP:79.143.37...
  Слухання проводились за учстю вчетелів школи, як

  відомо люди вони підневольні, не прголосуєш звільнять з роботи так вони голосували під тиском.
 • 21. Сашку
  Сашку
  17-10-13, 02:06 | IP:176.32.14...
  Судячи з проекту, кількість зелені на даній площі збільшиться в рази.
 • 20. Сашко
  Сашко
  16-10-13, 22:04 | IP:141.138.107...
  Голосуйте й далі за мера Гройсмана. Він самий класний європейський мер. Все буде як в європі - замість стадіонів і зелених зон будуть висотки та торгівельні центри. Колись гарна квітуча Вінниця перетворюється на залізобетонні джунглі. І ніякі фонтани з тротуарною плиткою не замінять нам справжню зелень, квіти і дерева, яких дедалі меньшає =(
 • 19. StG-44
  StG-44
  11-10-13, 06:53 | IP:77.121.120...
  Зі схем також чітко видно, якого розміру мають бути ці два "стадіони". Задля цікавості зайдіть на Google Maps і співставте розміри того, що збираються вкрасти у дітей, з тим, що пропонують замість.

  Як слушно зауважив "Міхалич", навіть для міні-міні-футбольного поля місця там, на п'ятачку між школою, дитсадком, житловими будинками та кафе "Світанок" (чи як воно зараз зветься?), _замало_. А на плані намалювати можна все -- і поле, і бігові доріжки, і трибуни...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)