Зупинку автобуса перед Староміським мостом перенесуть на 100 метрів вище по вулиці Козицького

21.10.13 12:29 2532

По вулиці Козицького розпочато облаштування «кишені» для зупинки автобусів, які курсують за маршрутами 21 та 7. Саме сюди перенесуть зупинку від кафе «Шериф», оскільки через вузьку дорогу в одну смугу, автобуси блокують рух приватних автівок. Роботи плануються завершити за сприятливих погодних умов до 25 жовтня.

Зупинку автобуса перед Староміським мостом перенесуть на 100 метрів вище по вулиці Козицького

На сьогоднішній день зупинка громадського транспорту по вулиці Козицького розташована на під’їзді до Староміського мосту біля кафе «Шериф». В зв’язку з тим, що на цій ділянці дороги влаштовано лише одну полосу для руху транспорту в бік Cтарого міста, автобус при зупинці для посадки та висадки пасажирів повністю блокує рух автотранспорту. Однак розширити дорогу або зробити кишеню саме на цій ділянці технічної можливості немає. А біля перехрестя вулиць Свердлова й Козицького люди здійснюють пересадку з одного маршруту на інший, тому ця зупинка є досить необхідною.

облаштування зупинки по вулиці Козицького

«Для того, аби покращити організацію руху, було вирішено перенести зупинку вище перехрестя по вулиці Козицького з облаштуванням кишені для автобуса й встановленням зупинки з накриттям», - розповідає начальник відділу по ремонту об’єктів благоустрою Леонід Демченко. Окрім автобусів № 7 та 21 в кишені зможуть зупинятися і маршрутки, які курсують цією ділянкою дороги.

Зупинку автобуса перед Староміським мостом перенесуть на 100 метрів вище по вулиці Козицького

Роботи по розширенню дороги для кишені розпочато три дні тому і за тиждень їх планують завершити. Довжина карману для зупинки громадського транспорту становитиме 30 метрів, дорожнє покриття розширюється на 2,5 метра. Для безпечного руху пішоходів поновлять і тротуар, який матиме ширину 4 метра.​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)