Самміт президентів вінницьких шкіл

28.10.13 14:59 2630

На захід були запрошені заступники директорів вінницьких шкіл з виховної роботи, педагоги організатори та журналісти місцевих телеканалів

Самміт президентів вінницьких шкіл

Подія відбулася завдяки плідній постійній співпраці департаменту освіти міської ради та дирекції міського палацу мистецтв. На захід також були запрошені заступники директорів вінницьких шкіл з виховної роботи, педагоги організатори та журналісти місцевих телеканалів.

Самміт президентів вінницьких шкіл

Все розпочалося з реєстрації учасників самміту. Далі екскурсія (в якості гіда заступник директора МПМ Алла Когут) класами та студіями «Зорі», під час якої гості мали змогу познайомитися з умовами та можливостями елітного міського закладу культури. Директор палацу Євген Майданик представив школярам та їх педагогам керівників творчих напрямів, якими традиційно опікується “Зоря”.

У актовій залі на повну потужність запрацювали звуко- та світлотехніки. З допомогою проекційної мультимедіа техніки були показані кращі виступи команд в минулорічних іграх «Стартінейджер», конкурсів «Диско суперстар» та «Рок-у-рок».

Самміт президентів вінницьких шкіл

Далі увагою присутніх заволодів координатор вінницького клубу «Що? Де? Коли?» Михайло Сидорук. Він поділив учасників самміту на чотири команди і провів між ними бліц-кубок з гри “Брейн Ринг”.

І переможці і ті, хто виступив не так вдало, як йому хотілося, примирилися між собою під час лекції Евгена Майданика, на якій він розказував про брендові події, культурне життя Вінниці і можливість активної участі в ній школярів різних вікових груп та інтересів.

Представлення муніципальної молодіжної естрадної майстерні “Зоряна Мрія” вилилось у імпровізаційний міні концерт за участі кращих вокалістів різних студій.

На час перерви у програмі самміту всі його учасники перемістилися на каву-брейк, де активно обговорювали побачене і почуте. З перерви знову майстер-клас. Тільки тепер старійшина ліги КВН “Вінни(ця) Пух” Олександр Шемет розкривав таємниці своєї улюбленої гри. До дійства долучилися навіть учителі. Саме вони отримали перемогу у переспівах пісень про птахів.

Самміт президентів вінницьких шкіл

Цікавою була і розповідь одного з активістів вінницького руху історичної реконструкції Володимира Скосогоренка, який для більшої переконливості виступав перед спільнотою в однострої воїнів 17 століття.

Завершував насичений зустрічами день круглий стіл з обговорення різних тем та проблем організації відпочинку та можливостей творчої реалізації вінницьких школярів. Керівники шкільного самоврядування отримали пропуски на всі заходи, які у навчальному 2013-2014 роках будуть проводитись “Зорею”. Останньою крапкою самміту стала загальна фото сесія учасників заходу.

Є певна надія на те, що такі зустрічі зроблять більш короткою стежину від комп'ютера та телевізора до цікавого та насиченого живого спілкування між собою юних Вінничан.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександр Шемет
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)