На Вінницьких днях моди Олександр Очеретний представить колекцію "Забава"

26.11.13 02:40 5632

Олександр Очеретний (осінь-зима 2013-2014)

На Вінницьких днях моди Олександр Очеретний представить колекцію "Забава"

Забава Олександра ОчеретногоЗабава – її так називають. Вона юна та безтурботна. Вона обожнює розваги та втіхи. Вона мчить щодуху за барвистими метеликами насолоди, іскринки її заливистого сміху зводять з розуму, а справжні чоловіки мріють щоб поряд опинилась вона. За її легку вдачу та приязну посмішку її неможливо не полюбити з першого ж погляду. З нею ніколи і нікому не буває нудно.

Таке пестливе ім’я дуже пасує цій казковій дівчині з світлими очима та ясним розумом, мрійниці та веселунці, зворушливій та невгамовній, норовливій та ефектній, ніжній та пустотливій. У її погляді тремтять сонячні зайчики, а її усміхнена душа радіє, коли вона бавиться зі своїми улюбленими іграшками. Чарівна фея Її Величність Мода щосезону дарує своїй дівчинці нові забавки: приємні на дотик, уцяцьковані шовк та вовна, хитросплетення стрічок та кайми, багатство принтів та візерункових оздоблень.

Забава одягає свої сукенки та пальто з цікавими деталями, граційно та радісно кружляє біля дзеркала, а на її обличчі сяє щира посмішка…

Юнка Забава – головна героїня осінньо-зимової колекції Олександра Очеретного. Близько сотні образів колекції умовно поділені на чотири тематичні частини, поєднанні повторюваними елементами та прикрасами на жіночних сукнях і пальто. Нашиті ромбики стразів повторюють малюнок тканини сукенок, комфортні пальто-кокони з обрамленими деталями огортають Забаву, захищаючи від холодних вітрів, ажурна вишивка «ришильє» оздоблює краї виробів, асиметрична бахрома подолів робить ходу дівиці-мрійниці летючою, а місцями сяючі камінчики перегукуються з манливим блиском її очей. Її називають Забава.

Нагадаємо, Вінницькі дні моди триватимуть у ТРЦ "Мегамолл" з 29 листопада по 1 грудня.

Фото

На Вінницьких днях моди Олександр Очеретний представить колекцію "Забава" На Вінницьких днях моди Олександр Очеретний представить колекцію "Забава" На Вінницьких днях моди Олександр Очеретний представить колекцію "Забава"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)