Євромайдан у Вінниці: фото та відео

01.12.13 18:03 15127

Євромайдан у Вінниці: фото та відео

Вінницький Майдан розпочався із великого кола – люди створили живий ланцюг. Потім маленька вінничанка Оля Ткач взяла мікрофон і заспівала гімн України. Всі підхопили.

Євромайдан, Вінниця

Кожний висловлював свої думки – мікрофон був відкритим. Депутати міськради облаштували на площі намет для обігріву людей. До вінничан приєднався мер Вінниці Володимир Гройсман.

Євромайдан і Гройсман

Він заявив, що у Вінниці міліція ніколи не підніме кийки на людей. Запевнив також, що Вінниця не змінює свого європейського напрямку, який визначено Стратегією розвитку міста до 2020 року. Володимир Борисович підкреслив, що всі вінницькі площі належать жителям міста, і тому кожний може виходити туди, куди вважає за потрібне.

Євромайдан, Вінниця

Зараз на центальних вулицях міста перебувають тисячі вінничан. То ж запрошуємо всіх небайдужих городян приєднатися до зібрання на Європейській площі.

Фото

Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео Євромайдан у Вінниці: фото та відео

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінниця.ОК, Андрій Руденко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)