У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

13.12.13 17:30 2185

У залі засідань міської ради з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вшанували людей, які ціною власного здоров’я врятували тисячі життів. Цей день відзначають 14 грудня. Учасникам ліквідації вручили грамоти, подяки, грошові премії та цінні подарунки.

У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

«Вже 27 років минуло з того квітневого дня, коли час поділився на дві епохи – до Чорнобиля і після. Напевне саме в той день ми усвідомили, яку ціну платить людство за свій прогрес за можливість користуватися технологічними досягненнями. Великою справедливістю є те, що поряд з вшануванням Дня чорнобильської трагедії, коли ми згадуємо усіх тих, хто постраждав від наслідків цієї планетарної техногенної катастрофи, є окремий день, коли ми вшановуємо не просто тих, хто постраждав, а тих, хто зробив все, щоб захистити людей від наслідків мирного атому, який вийшов з під контролю. Кожен з вас самостійно приймав рішення, де він має бути після трагедії, і ми глибоко вдячні вам за той вибір, який ви тоді зробили, знаючи чим ризикуєте. Ми дякуємо вам за мужність, розуміння свого обов’язку не тільки перед своїми рідними і близькими, а й перед всією країною. Ми пишаємося вами», – зазначив заступник міського голови Андрій Рева.

Після урочистостей у залі засідань міської ради представники громадських організацій поклали корзину з квітами до пам’ятника «Жертвам Чорнобиля».

Фото

У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У міській раді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)