Вінничка та Бужок відкрили ялинку у Парку Дружби Народів

24.12.13 11:25 2776

20 грудня усі бажаючі мали змогу відвідати відкриття новорічної ялинки у міському Парку культури і відпочинку Дружби Народів.

Вінничка та Бужок відкрили ялинку у Парку Дружби Народів

Діти стали учасниками веселої вистави та допомогли казковим героям дістатись ялинки. Разом із Вінничкою, Бужком, Снігуркою та Дідом Морозом діти та дорослі виконували цікаві завдання, за котрі отримували бали. Допомагали їм у цьому веселі тваринки.

Кожна відмінна оцінка за виконане завдання – це крок до справедливого твердження, що у місті Вінниця живуть дійсно активні, веселі, позитивні, дружні та творчі люди. Переможці отримували смачні та корисні подарунки. Усі, і дорослі, і малі з великим задоволенням водили хороводи, співали пісень та танцювали.

Партнерами свята для жителів міста стали БФ «Подільська громада», БФ «Бригантина», ГО "Гармонія" та ВМГО «Квестоманія». Спонсорами ж виступили - редакція «33-каналу», ТМ «Молокія», ТОВ «Пума Україна». Також організатори вдячні студентам Вінницького педагогічного університету ім. М.Коцюбинського за чудову концертну програму

Фото

Вінничка та Бужок відкрили ялинку у Парку Дружби Народів Вінничка та Бужок відкрили ялинку у Парку Дружби Народів

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)