Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови

26.12.13 16:27 3176

Сьогодні тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови у театрі імені Садовського. Усі дітки, які завітали на новорічне свято, отримали солодкі подарунки та переглянули виставу «Квітка з чарівної рукавички».

Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови

Дітей та їхніх рідних привітала заступник міського голови Валентина Балицька. «Серед усіх свят діти найбільше очікують саме на Новий Рік та Різдво. Вони мріють, загадують бажання, і сьогодні частина з їхніх бажань здійсниться, адже малята поспілкуються з Дідусем Морозом та Снігуронькою, переглянуть цікаву виставу та отримають солодкі подарунки».

Міські ялинки для діток пільгових категорій у Вінниці проводяться щорічно. Цьогоріч у них взяли участь 1000 хлопчиків та дівчаток, які потребують особливої соціальної уваги, серед них діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дітки, які потрапили у складні життєві обставини, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Після відкриття ялинки Дід Мороз та Снігуронька провели чимало конкурсів для дітей. Потім малята подивилися виставу «Квітка з чарівної рукавички», яку підготували для них працівники театру. Після вистави всі учасники новорічної ялинки отримали солодкі подарунки.

Фото

Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови Тисяча маленьких вінничан побували на ялинці міського голови

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)