У Вінниці з’явилася площа Тараса Шевченка

27.12.13 15:45 10630

Тепер у Вінниці буде не тільки пам’ятник Тарасу Шевченко, але й площа імені Тараса Шевченка. За таке рішення на сьогоднішній сесії міської ради депутати проголосували одностайно. Нове ім’я отримала площа перед Краєзнавчим та Художнім музеями, на якій до 200-річчя від Дня народження Кобзаря буде встановлено пам’ятник поету.

У Вінниці з’явилася площа Тараса Шевченка

площа Тараса Шевченка у Вінниці

вище зображення якою площа буде, нижче - яка вона зараз

площа Шевченка у Вінниці

А над самим пам’ятником продовжується робота. Сьогодні депутати побачили фотографії макету пам’ятнику, який вже виготовлений в глині в натуральну величину. І вже після нового року розпочнеться лиття скульптури. А 9 березня 2014 року, коли Україна буде відзначати 200-річний ювілей від Дня народження Тараса Шевченка, пам’ятник урочисто відкриють. Як уже повідомлялося, саме біля пам’ятника Кобзарю, в подальшому буде створено культурно-мистецький простір, де зможуть творити вінницькі художники та митці.

пам'ятник Шевченко у Вінниці

Пам’ятник у Вінниці буде споруджено за позабюджетні кошти, зібрані БФ «Подільська громада», а благоустрій самої площі, яка відтепер носить ім’я Тараса Шевченка, буде завершено до Дня Незалежності. Таким чином вінничани у наступному році отримають як пам’ятник Великому Кобзарю, так і реконструйовану площу Тараса Шевченко, які стануть окрасою міста.​

Нагадаємо, місяць тому у Вінниці з'явилась Європейська площа.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)