Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки

10.01.14 09:58 3074

9 січня у холі міської ради відбувся святковий концерт вихованців Вінницької школи мистецтв «Вишенька» та Вінницької музичної школи №1.

Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки

Діти співали колядки, вітали усіх присутніх з Різдвом, грали на різних музичних інструментах. Долучився до них й Дід Мороз, який приніс зі своєї Резиденції дзвіночок. За його словами, цей дзвіночок протягом усіх святкових днів перебував у казковому містечку і виконував бажання багатьох дітлахів. Він попросив усіх присутніх загадати бажання, а щоб вони здійснились, господар Резиденції задзвонив у дзвоник.

Фото

Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки Вчора у холі Вінницької міської ради лунали колядки

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)