Новим головою Вінницької міської організації ветеранів став Василь Слюсаренко

14.01.14 18:20 4189

Обрано нового голову Вінницької міської організації ветеранів – ним став генерал-майор авіації Василь Слюсаренко. Василя Трохимовича обрали одностайно під час пленуму міської організації ветеранів, що відбулася сьогодні у кінотеатрі «Родина».

Новим головою Вінницької міської організації ветеранів став Василь Слюсаренко

ленум міської організації ветеранівНа початку пленуму вже колишній голова міської організації ветеранів Віктор Павленко прозвітував про рік, що минув. Наприкінці грудня він склав повноваження у зв’язку з тим, що за сімейним обставинами переїздить до Києва, де проживають його діти та внуки. Віктор Павленко зазначив, що жив у Вінниці більше 20 років і дуже полюбив це місто. «Працюючи з Віктором Васильовичем, ми завжди знаходили порозуміння: у нас не було жодного питання, яке б залишилося невирішеним. Мені було дуже приємно працювати з Вами, і маю надію, що навіть на відстані Ви активно братимете участь у житті вінницької ветеранської організації і працюватимете на її благо», – зазначив присутній на заході міський голова Володимир Гройсман.

Розповідаючи про роботу, направлену на підтримку ветеранів у 2013-му, Володимир Гройсман повідомив, що торік було відремонтовано 12 помешкань інвалідів війни. А зараз у планах до 70-річчя Великої Перемоги, яке відзначатиметься у 2015 році, повністю завершити програму по виконанню ремонтних робіт. Також у минулому році за державною програмою було придбано п’ять квартир: 3 – для інвалідів першої групи Великої Вітчизняної війни і 2 – для воїнів-афганців. Вже прийнято і з цього року почне реалізовуватись рішення по підтримці і обслуговуванню інвалідів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій через муніципальний діагностичний центр. Крім того, у 2014-му буде збільшено суму виплат на пільгові рецепти для ветеранів війни.

ленум міської організації ветеранів

Наприкінці пленуму члени Вінницької міської організації ветеранів обрали нового голову організації. Ним став генерал-майор авіації Василь Слюсаренко. Новий керівник зазначив, що серед першочергових завдань – гідно підготуватися до відзначення 70-річчя визволення Вінниці від фашистських загарбників (20 березня 2014 року), 70-тої річниці визволення України від фашистських окупантів (28 жовтня) та 70-річчя Великої Перемоги ( відзначатиметься 9 травня 2015 року).

Довідка:

Василь Слюсаренко народився 29 серпня 1939 року у селі Китайгород Вінницької області. У 1958 році призваний у Збройні Сили. Був направлений в місто Олександрію (Єгипет). Повернувшись у Радянський Союз, закінчив Харківське вище авіаційне училище. Служив у місті Ташкент (Узбекистан), Середній Азії, Німеччині, Монголії. За роботу в органах Міністерства оборони нагороджений орденом Дружби народів Монголія СССР. У зв’язку з бойовими діями в Афганістані неодноразово командирований в цю країну. Звільнений в запас у віці 50 років. Має великий досвід роботи у ветеранських та громадських організаціях.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)