У минулому році до відділу «Цілодобова варта» звернувся майже кожен другий вінничанин

24.01.14 12:54 2751 1

У 2013 році оператори відділу «Цілодобова варта» прийняли більш ніж 200 тисяч дзвінків та спільно з підприємствами міста, які надають послуги вінничанам, зареєстрували понад 80 тисяч звернень. Також у 2013-му мешканці Вінниці отримали можливість дзвонити на «Цілодобову варту» по додаткових номерах телефонів та спілкуватись в режимі он-лайн через чат на офіційному сайті Вінницької міської ради.

У минулому році до відділу «Цілодобова варта» звернувся майже кожен другий вінничанин

У минулому році до відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» по всіх каналах зв’язку надійшло 208 861 дзвінок. Серед них були не лише скарги та пропозиції, а й чимало подяк. Наприклад, за минулий рік щодо роботи лікувальних закладів надійшло більше 200 подяк окремим лікарям та колективам. Були позитивні відгуки про діяльність навчальних закладів міста.

Протягом 2013 року зареєстровано 80 133 звернення. З них 38 знаходяться на контролі через те, що їх виконання потребує відповідних погодних умов та додаткових капіталовкладень. Їх реалізація запланована вже на поточний рік.

Звернення, які надходять до відділу, реєструються у єдиній базі даних, до якої підключені всі підприємства, що надають послуги у Вінниці. Доступ до бази даних мають департаменти міської ради, які, спільно з працівниками «Цілодобової варти» контролюють виконання робіт.

«Люди можуть зв’язуватися з операторами «Цілодобової варти» по різних каналах. Так, на «Мапу звернень громадян» протягом 2013 року надійшло 390 звернень (у 2012 році – 521). З кінця квітня минулого року на офіційному сайті Вінницької міської ради розпочав роботу он-лайн чат для спілкування із операторами «Цілодобової варти» в реальному часі. Завдяки такій прогресивній формі спілкування з операторами можуть спілкуватися люди з вадами слуху та мовлення», – каже заступник начальника відділу «Цілодобова варта» Іван Курпель.

З моменту створення чату через цей канал зв’язку було зафіксовано майже 760 активних діалогів. Здебільшого люди цікавилися роботою житлового господарства, комунального господарства та благоустрою, закладів освіти, охорони здоров’я, громадського транспорту, причинами аварійних відключень електроенергії тощо.

Для покращення зв'язку з операторами «Цілодобової варти», в тому числі й з мобільних телефонів, з початку грудня у відділі додатково запрацювали три лінії телефонного зв’язку: 65-15-60, 60-15-60 та (0800)601560.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Олександр
    Олександр
    24-01-14, 13:11 | IP:178.93.233...
    «Цілодобова варта», чисто вінницьке впровадження, яке дійсно проявилоло себе з позитивної сторони. Але можу стверджувати що не завжди є можливість своєчасно додзвонитись навіть за додатковими номерами телефонів. Іноді доводиться слухати автовідповідач, по 7-8 хвилин, а були випадки що навіть після такого тривалого чекання - звязок просто скидали, що є просто недопустимим.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)