У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади

25.01.14 23:59 9585 16

Фоторепортаж

У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади

Ввечері 25 січня навколо будівлі захопленої облдержадміністрації почали зводити барикади.

Чесно кажучи споглядати на це все сумно. Це наше рідне місто, проєвропейське, не таке як інші. Не потрібно знищувати в одну мить те, що будувалося і відновлювалося в останні роки.

Фото

У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади У Вінниці навколо захопленої облдержадміністрації будують барикади

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Андрій Руденко
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 16. Макар
  Макар
  27-01-14, 07:30 | IP:77.121.109...
  И правокатор Яворивский и кучи засланных козачков должны уйти в область придания.Это один из методов захвата власти тупой опппозицией и мы это уже все проходили в процессе "аля паморанчевой революции".
 • 15. Dkfl
  Dkfl
  26-01-14, 20:41 | IP:176.32.14...
  Ми боримось з бандитьською владою, її терпіли, скільки могли, але досить.
  Відповім на питання 11. Оля - як на мене краще сидіти на руїнах вільної держав, ніж на колінах в бандитьській країні. Руїни можна відбудувати.
 • 14. Из США
  Из США
  26-01-14, 20:16 | IP:71.183.183...
  Я думал, что украинцы всё-таки не арабы. Оказалось, такие же животные как и все на Ближнем востоке, которых как стадо баранов использует США в своих целях. Самое интересное, что хохлы разрушают свою страну, чтобы в кресла посадить очередную порцию еврейской мафии.
 • 13. patriot_vn.ua
  patriot_vn.ua
  26-01-14, 17:16 | IP:77.121.148...
  Варвары добрались до Винницы, разрисуйте все стены облсовета и разберите брусчатку на соборной, это единственное что вы можете, дикари. Никто здесь не любит Януковича и не голосовал за него, мы любим свой город, убирайтесь отсюда, разрушители.
 • 12. Занепокоэна
  Занепокоэна
  26-01-14, 13:46 | IP:109.108.239...
  А скажіть всі, а що у Вінниці забув той самий Шевченко? Чи не думаєте ви, що це підбурення народу? Як на мене, то всі ці революції у обласних центрах просто добре сплановані акції.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)