Звернення військовослужбовців до Президента України - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України

29.01.14 11:32 6041 5

Військовослужбовці повітряних сил Збройних Сил України з проханням не допустити розпалу громадянської війни і руйнування цілісності держави звернулися до Президента України - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України

Звернення військовослужбовців до Президента України - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України

У Вінниці, в Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України, на загальних зборах військовослужбовців, генерали та офіцери управлінь, відділів і служб Командування виду ухвалили звернення до Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.

За словами заступника командувача з виховної та соціально-психологічної роботи – начальника управління з виховної та соціально-психологічної роботи Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковника Олега Грунтковського, відповідно до чинного законодавства України військовослужбовці Збройних Сил України є поза політикою. Про це неодноразово констатував Міністр оборони України Павло Лебедєв, наголошуючи на неможливості участі підрозділів Збройних Сил України у вирішенні внутрішніх політичних проблем.

– Водночас, як громадянам країни, – говорить полковник Олег Грунтковський, – нам небайдуже майбутнє нашого народу, майбутнє наших рідних та близьких, майбутнє наших дітей. На загальних зборах військовослужбовців Командування Повітряних Сил ЗС України ми ухвалили звернення до Президента України, в якому, зокрема, йдеться про недопущення розпалу громадянської війни і руйнування цілісності держави. Серед військовослужбовців Командування Повітряних Сил – багато учасників бойових дій, які пройшли «гарячі точки» і на власні очі бачили наслідки громадянського протистояння у багатьох країнах світу. Допустити такого у нашій країні не можна.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Сергій Фурдик. РМЦ МОУ (м.Вінниця)
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Вова
  Вова
  30-01-14, 13:45 | IP:193.93.184...
  В теме "народная рада" Винницы и те малолетние бэндеровцы с западной Украины, которые производили захват ОДА, которые там сейчас. Географическую принадлежность их можно определить по чыстий мови... перемешка украинского, румынского, венгерского. Только горные галичане так говорят.
 • 4. Вове
  Вове
  29-01-14, 20:49 | IP:178.94.60...
  Вовик, ты не в теме, или просто в доле с Януковощем!?
 • 3. Вова
  Вова
  29-01-14, 13:52 | IP:193.93.184...
  ЛЮДИ !!!!
  Опомнитесь !!!!
  Игра в "демократию" заходит уже слишком далеко.
  Вспомните Ливию, Египет, Сирию. Все начиналось по тому же сценарию - с "мирных демонстраци". Чем закончилось ??? Война, хаос, разруха, смерть.

  Пусть очнуться скандирующие за радикалами на майданах, Пусть зададут себе только один вопрос, ОДИН !!!!! - Готовы ли они пожертвовать хоть одной жизнью своей родни ради иллюзий ???? представьте только это !!!! Этот хаос нужен только кучке людей, жаждущих взять влась у других, так же оседлать госказну, и все это под пафосные лозунки о НАРОДЕ.
  Очнитесь, компромис уже есть, идите домой и не допустите расплатиться своей жизнью за ИХ амбиции и жажду власти.
 • 2. Олександр
  Олександр
  29-01-14, 12:55 | IP:37.54.111...
  Бувших військовослужбовців Командування Повітряних Сил – і багатьох учасників бойових дій, які пройшли «гарячі точки» і на власні очі бачили наслідки громадянського протистояння у багатьох країнах світу, жодним чином не торкнеться люба ситуація в країні. Пенсійний фонд - буде працювати при любій владі, і дуже справно.
 • 1. Уже смешно
  Уже смешно
  29-01-14, 12:16 | IP:178.94.60...
  Примитивный фейк
  Во все стороны торчат уши перепуганных на все памперсы властей.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)