У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора

30.01.14 14:05 7139 10

Конкурсантки вчаться безперервно посміхатись перед фіналом

У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора

У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця», незважаючи на -20° на вулиці, розпочалася справжня спекотна пора. Цілий місяць дівчата будуть щоденно працювати над собою і від того, наскільки наполегливо віддасться своїй красі кожна з учасниць і залежатиме корона найкрасивішої дівчини міста.

Міс Вінниця 2014

Починаючи з 29 січня красуні працюватимуть над своїм тілом у спортклубі «Нокаут». Тричі на тиждень тренери з фітнесу будуть допомагати дівчатам досягати ідеалу власної фігури.

Міс Вінниця 2014

За словами тренера школи корекції фігури Сергія Козловського, за місяць дівчата зможуть підійти у повній готовності:

- Можливо, проблемні зони не виправити за такий короткий час, а от покращити поставу, підтягнути живіт, зробити візуально стрункішими, що потрібно для конкурсу – це досягнемо. Для кожної учасниці застосуємо обов’язково індивідуальний підхід і будемо серйозно працювати.

Міс Вінниця 2014

Окрім фізичних прав, конкурсантки також оволодіють азами танцювального фітнесу.

- Це необхідно кожній дівчині. Танець допомагає розкрити власну жіночність, стати пластичною і відчути себе привабливою та бажаною, - каже тренер з танцювального фітнесу Ольга Бочкова. - Чимало дівчат, турбуючись про власну фігуру, починають катувати себе голодуваннями. Це неправильно, адже результат може стати протилежним і в один момент можна просто зірватися. Краще не обмежувати себе, але при цьому забезпечити себе такими необхідними компонентами, як білок, вуглеводи, вітаміни. Споживати потрібно виключно корисну і натуральну їжу, бажано купувати на ринках і головне – не лінуватися приготувати її для себе.

Міс Вінниця 2014

Потенціал фіналісток організатор конкурсу, директор Міського палацу мистецтв Євген Майданик оцінює досить високо:

- Цьогорічні конкурсантки – одні з кращих, що були за останній час. Дуже добре, що вони приблизно одного зросту, а значить нам буде легше робити «картинку», тому що траплялось, коли були разом і зі зростом 167 сантиметрів, і 180, що виглядало не найкраще. Зараз основне завдання перед дівчатами – максимально викладатись і працювати над собою. Наступний місяць у них буде дуже напруженим.

Як зізнаються дівчата, для багатьох участь у «Міс Вінниця» стало подоланням певного психологічного бар’єру. Насамперед, довелось відкинути усі комплекси і довести самим собі власну привабливість і можливість подобатись іншим.

- Я кілька років хотіла узяти участь у конкурсі, але постійно чогось боялась. Тепер, нарешті, осміліла і не шкодую. Участь у «Міс Вінниці» дає гарну можливість підійняти самооцінку, отримати досвід. В будь якому разі, це не завадить нікому. Дівчатам, які у наступному році прийдуть на кастинг краще подбати про свій природний вигляд, мати мінімум макіяжу. Ну і, звісно, посміхатися, йти впевнено, тримати спину рівно і «хвіст трубою», - радить конкурсантка Тетяна Кияшко.

- Це хороша можливість познайомитись з новими людьми. Хто б не переміг, ми уже подружилися з дівчатами, - додає Юлія Слуцька. До речі, дівчина напередодні кастингу на «Міс Вінниця» пройшла також у фінал ще одного міського конкурсу краси, що проходить паралельно, але врешті решт віддала перевагу можливості стати «Міс».

Окрім щоденних занять, а це також тричі на тиждень навчання із хореографом, дівчата розповідають, що мають ще одне важливе завдання – вчитись посміхатися. При цьому, і засинають і просинаються із посмішкою, щоб звикнути, адже у фіналі це доведеться робити впродовж п’яти годин без перерви.

Нагадаємо, фіналу конкурсу «Міс Вінниця-2014» пройде 2 березня у обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Садовського.

Фото

У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора У шістнадцятьох фіналісток конкурсу «Міс Вінниця» розпочалася справжня спекотна пора

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Андрій Руденко
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 10. Маня
  Маня
  03-02-14, 21:23 | IP:91.124.67...
  Олександре, з Вами приємно спілкуватись! Ніякого секрету Ви особисто мені не відкрили, але багатьом, я думаю, що таки дійсно відкрили секрет. Хоча навіть на цьому сайті анонсують заходи типу "КВНу" і т.д., але, нажаль, ЗМІ їм не приділяють так багато уваги як "Міс Вінниця" і для багатьох вони "секрет". Згодна з Вами, що "Міс Вінниця"-комерційний проект. Абсолютно нічого не маю проти цього конкурсу, особисто знайома з кількома учасницями конкурсу попередніх років, але прикро, що конкурси "зовнішньості" сьогодні популярніші за змагання в інтелекті чи якомусь практичному вмінні. Та й приорітети й цінності в наших людей сьогодні здебільшого інші, тому й сидить в "Родині" два десятки глядачів.
  Конкурс "А ну-ка девушки" я пам"ятаю поганенько, мала тоді була, але пам"ятаю точно, що були там якісь конкурси хоча б на дотепність, дівчата явно не просто мовчки дефілювали 95% часу. Але кожній сторінці історії властиві свої картинки
 • 9. Олександр
  Олександр
  03-02-14, 19:16 | IP:91.218.91...
  Маня, тут Ви дещо помиляєтесь, бо пішли босоніж по стерні теоретики культурного відпочинку у нашому місті. Насправді і КВНи і "Що?Де?Коли?" у нас проводяться і зимою (до речі запрошу 14 та 15 лютого на щорічний 14 Всеукраїнський фестиваль "Святий Валентин на КВНі"),і літом, і весною, і осінню. Тільки от на змагання інтелектуалів приходять самі інтелектуали. А квиток на КВН коштує 10-15 гривень, а квиток на "Міс" не лише коштує в десять разів більше тай ще його не так легко дістати. А ще я Вам по секрету скажу, що Вінниця є єдиним містом серед немілліонників в Україні, де проходять ретроспективні покази кіно артхаузу провідних кінодержав світу. А в залі кінотеатру "Родина" на них сидить найбільше два десятки глядачів. Доречі і конкурс " А ну-ка девушки" ніколи не був інтелектуальним. Може тому він перестав користуватися популярністю?
 • 8. Олександр
  Олександр
  03-02-14, 18:59 | IP:91.218.91...
  Влад, Ви знаєте про цих дівчаток (школярки, першокурсниці) щось значно більше ніж пересічна людина? Ви берете на себе сміливість передбачувати їх майбутнє? Влад, хто Ви? Особисто я знаю долю багатьох із тих, хто брав участь у конкурсі Міс Вінниця. Все досить пристойно. У когось сімя, чоловік, діти на першому місці. У когось карьера. Хтось так і не вийшов заміж. Все як у всіх з тією різницею, що в їх житті була така пригодак як конкурс Міс Вінниця. Тому я не розумію ваших тонких натяків на грубі речі. Вам здається, що всі з Вами навкруги солідарні? Це не так. Я з Вами не згоден і багато моїх друзів з Вами не згодні. І мої діти з їх друзями нічого такого гріховного не бачать в бажанні молодої дівчини трошки повипендрюватись. Адже дівоча краса така короткочасна. Тож милуймося!
 • 7. Маня
  Маня
  03-02-14, 18:46 | IP:91.124.67...
  Олександре, дякую за таку вичерпну і цікаву відповідь. Про те, що цей конкурс - свято, в мене якось й думки не виникало. Свого роду свято, Ви праві. Не погоджусь з Вами лише в тому, що взимку розважити народ більше нічим. Думаю, що конкурси типу "Що? Де? Коли?", "КВН" чи а-ля " А ну-ка девушки" (де за умовами конкурсу учасники мають бути не лише вродливими, а й розумними) користувались би навіть більшим попитом глядача і учасників. І маю те ж питання, що й Влад "каким образом это поможет девушкам в будущем?" Але це питання скоріш риторичне. Простіше кажучи, "кожен сходить з ума по-своєму" )))
 • 6. Влад
  Влад
  03-02-14, 16:18 | IP:83.170.216...
  Макияж в зале - это предмет первой необходимости? Александр, Ваши слова хороши и в них есть некоторый смысл, но если взять за основу тот факт, что какой образ жизни ведут эти самые девушки, то стоит задуматься для чего все это делается и каким образом оно поможет им в будущем.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)