На День святого Валентина у Вінниці збудують "Лабіринт кохання"

13.02.14 13:03 3198

14 лютого 2014 року в період з 15.00 до 17.00 Громадська організація СМОВ спільно зі СтудПарламентому серці Вінниччини на Європейській площі (сквер Козицького) побудують «ЛАБІРИНТ КОХАННЯ»

На День святого Валентина у Вінниці збудують "Лабіринт кохання"

Вже цієї п’ятниці на День Святого Валентина молодь Вінниччини здивує жителів і гостей міста та організує масштабне свято КОХАННЯ.

Європейська площа перетвориться у справжню площу любові, на якій закохані пари зможуть заблукати у лабіринті, станцювати флешмоб, сфотографуватись на згадку, а також долучитись до створення великої валентинки виконаної за технікою торцювання. Окрім цього, молодь не стоятиме осторонь гострих проблем суспільства та запропонує вінничанам пройти тест на ВІЛ/СНІД.

  1. Почнеться дійство о 15.00 з «ЛАБІРИНТУ КОХАННЯ». Всі закохані зможуть перевірити свої почуття на міцність та дізнатись більше один про одного. У лабіринті на учасників чекають конкурси та перешкоди, пройшовши які вони отримають приємні подарунки.
  2. Аби зігрітись цього зимового дня молоді активісти проведуть запальний танцювальний Флешмоб «У ритмі серця», який розпочнеться о 15.30.
  3. О 16.00 усі перехожі та учасники заходу приєднаються до створення Великої Валентинки СМОВ,виготовленої за технікою торцювання.
  4. На весь період проведення Акції з 15.00 до 17.00 на площі розміститься пересувна амбулаторія, де всі бажаючі матимуть змогу пройти тест на ВІЛ/СНІД.

Більше того, на усіх чекають яскраві фото, гарний настрій, подарунки та розіграш романтичної вечері для найгарнішої пари.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС! ВІДСВЯТКУЄМО ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ РАЗОМ!

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)