У Вінниці з’явилася площа Героїв Майдану

21.02.14 13:30 6774

Сьогодні депутати міської ради на позачерговій сесії одноголосно підтримали пропозицію міського голови Володимира Гройсмана про перейменування площі Радянської у площу Героїв Майдану.

У Вінниці з’явилася площа Героїв Майдану

Площа, яка розташована на перехресті вулиць Театральна та Першотравнева, відтепер носитиме назву площі Героїв Майдану. Рішення було схвалено одноголосно.

У Вінниці з’явилася площа Героїв Майдану

«Ще зовсім недавно ми говорили, що Україна дуже спокійна країна, але ми розумуємо, що наскільки ми спокійні, настільки і горді, - зауважив міський голова Володимир Гройсман. - Не повинно було бути втрат і смертей людей, але ми втратили кращих. Я думаю, що сьогодні той момент, коли ми маємо сказати своє слово. Тому є пропозиція перейменувати площу Радянську на площу Героїв Майдану, як символу демократії, свободи, патріотичного духу і в ім’я справжніх героїв».

Нагадаємо, сьогодні на позачерговій сесії міської ради депутати одноголосно ухвалили рішення щодо відкликання підрозділів силових структур, дислокованих на Вінниччині, з Києва, та надали оцінку плану врегулювання кризи. Робота сесії почалася з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих на Майдані.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)