До Дня захисника Вітчизни низка вінницьких військовослужбовців отримала відзнаки

24.02.14 09:27 2323

23 лютого — День захисника Вітчизни — став для когось днем пам'яті, для когось — днем оспівування честі та мужності, а для більшості — Чоловічим днем, коли можна подякувати всім представникам сильної половини людства просто за те, що вони є!

До Дня захисника Вітчизни низка вінницьких військовослужбовців отримала відзнаки

День захисника Вітчизни — це частково свято й жінок, тих жінок, які присвятили своє життя служінню Батьківщині.

Але слово “захисник” може розумітися і в широкому сенсі: захисник сім'ї, домівки, людина, за якою жінка може відчути себе як за кам'яною стіною. Ось тому-то всі представниці прекрасної статі з радістю вітають і обдаровують подарунками улюблених чоловіків, батьків, близьких, друзів і родичів-чоловіків.

Дата 23 лютого — звична для наших співвітчизників, адже вона відзначалася ще з революційних років, з 1918 року. А от офіційна назва її змінювалась кілька разів.

Цей день — день слави і мужності, честі та відваги! Наші захисники охороняють спокій нас і наших дітей, а ще нехай часом і хмарне, але обов'язкове мирне небо над нашою головою!

21 лютого, на передодні відзначення Дня захисника у Командуванні Повітряних Сил, перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Дроздов нагородив групу військовослужбовців відомчими відзнаками від Міністра оборони України. Були нагороджені нагрудним знаком “За військову доблесть”,- генрал-лейтенант Володимир Шатов, полковник Олег Грунтковський, відзнакою Міністерства оборони України – медаллю “Ветеран служби”, - генрал-майор Дмитро Карпенко, полковники Віктор Вікарчук, Володимир Коваль, Євгеній Машков та Микола Степаненков.

Нехай буде сильною наша армія, нехай буде міцною безпека держави. Нехай буде мир, спокій і добро в Україні! Будьте мужніми в будь-якій ситуації і зберігайте вірність собі, своїм принципам і, звісно, даної присяги!

Фото

До Дня захисника Вітчизни низка вінницьких військовослужбовців отримала відзнаки До Дня захисника Вітчизни низка вінницьких військовослужбовців отримала відзнаки До Дня захисника Вітчизни низка вінницьких військовослужбовців отримала відзнаки До Дня захисника Вітчизни низка вінницьких військовослужбовців отримала відзнаки

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)