Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну

24.02.14 10:19 15098

Патріотичний фотопроект "Мені болить моя країна", автором якого стала вінницька візажистка Марина Мельник, несподівано викликав загальноукраїнський резонанс

Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну

Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країнуФото та коротеньке відео розповсюджують у соціальних мережах, обговорюють на численних форумах, розбирають на аватарки...

Вродлива і майже оголена україночка із характерним макіяжем, чиє тіло сповивають лише блакитно-жовті стрічки, тримає у руках чорнозем та колосся. Її шарпає рука чоловіка у спортивному костюмі із браслетом та перснем. Цей образ стоїть нині перед очима багатьох українців, уособлюючи нинішню ситуацію в країні.

А авторка, схоже, й досі не вірить у таку популярність свого проекту.
- Комусь для вираження думки найкраще підходять слова, комусь - картини, я - мислю образами, - говорить вінничанка Марина Мельник. - Просто у один критичний момент, коли всередині все перевернулося від чергової новини, не вийшло мовчати.

Оскільки Марина - візажистка за професією, то довгих роздумів над формою втілення проекту в неї не було. Спершу, як каже, з'явилась ідея. А далі, практично за півгодини, дівчина розписала серію сюжетних фотознімків і відеоряд.

- Назву теж вигадувати не довелось, вона була на поверхні - "Мені болить моя країна", - каже Марина. - Залишилось найголовніше - зібрати всі необхідні матеріали та знайти відважну патріотично налаштовану модель, яка б зіграла роль України.

У пошуках реквізиту довелось добряче померзнути і "помандрувати" кілька днів містом, бо знайти колоски у лютому - завдання не з легких. Колючий дріт - також хендмейд не для слабкодухих. Все робилось моїми руками.

Головною героїнею фотосесії погодилась давня знайома авторки проекту - київська модель Катерина Божко.

- Скласти їй компанію у кадрі, не зважаючи на специфіку ролі, погодився мій товариш Олексій Андрушко, - розказує Марина. - Хочеться висловити їм особливу вдячність за таку сміливість.
Зйомки відбувались у фотостудії Юрія Білошкурського, який як хороший друг підтримав авторку на старті її захоплення у роботі з образами. Оператором виступив Денис Мальцев.

- Віднедавна співпрацюю ще з одним вінницьким фотографом - Лідією Жигуліною, - говорить Марина. - Вважаю, що мені неабияк пощастило у цій співпраці, бо "бачення" і смаки у нас абсолютно однакові. Споріднені душі, як говорять. Вона з радістю погодилась працювати у цьому проекті.

Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну

Знімків під час фотосесії було дуже багато. Але для публікації відібрані лише вісім найяскравіших, до того ж вінничани відзняли 30-секундний відеоролик.

- Але цього вистачило, щоб здійняти неочікувану хвилю розповсюджень матеріалу у соціальних мережах, - ділиться авторка проекту. - У перший день, коли я завантажила фото, зроблено до тисячі репостів із різних спілок соціального і патріотичного характеру, які копіювали знімки. Матеріал, у прямому сенсі слова, "розлетівся" на сторінки небайдужих. А їх багато.

Успіх проекту "Мені болить моя країна" вже надихає авторку на створення нових образів.

- У майбутньому мені хотілося б організувати роботу над ще одним соціальним проектом, але вже більш мирного характеру, - розповідає Марина Мельник.

Але не виключає, що й над продовженням нинішнього ще буде працювати. Якщо того вимагатимуть час і люди...

Фото

Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну Про вінничанку Марину Мельник, патріотичний фотопроект якої охопив всю країну

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета "Місто", Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)