Акція "Чисте узбіччя"

13.04.09 02:35 2778 1

В рамках проведення Всеукраїнського "Дня довкілля" та на відзначення Міжнародного дня Землі працівники Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області разом із студентами та викладачами Вінницького державного аграрного та Вінницького державного педагогічного університетів провели акцію "Чисте узбіччя".

Акція "Чисте узбіччя"

До акції також приєднались активісти обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги.

В ході робіт була прибрана територія протягом 2,5 км по обидві сторони об’їзної дороги навколо Вінниці. Загалом зібрано майже 300 мішків різноманітного сміття: від пластикових та скляних пляшок до деталей автівок. Прикро, що територія вздовж дороги стала місцем, куди зручно й, головне, безпечно, можна викидати різний непотріб. Прикро, що наші громадяни користуються незахищеністю природи й легкою можливістю уникнути відповідальності.

Окрім практичного, акція носила пропагандистський характер, адже засмічені узбіччя – яскравий приклад відсутності культури поведінки з відходами. Учасники акції продемонструвати як різниться узбіччя дороги до і після прибирання, а у зверненні до громадськості ще раз наголосили, що наслідки безвідповідального поводження з відходами можуть стати непередбачуваними.

Начальник Держуправління Дмитро Бабич звертається до всіх небайдужих громадян із закликом навести разом порядок на території області, а особливу увагу зосередити на ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, упорядкуванні місць масового відпочинку, почистити джерела. Перший вчинок, який може зробити кожний, - не залишати сміття там, де відпочиває, або знаходиться.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. lop123
  lop123
  11-05-09, 12:32 | IP:95.132.87...
  Вихід з лісопарку на Хмельницьке шосе, немає жодного сміттєвого контейнеру, а деякі громадяни всетаки виносять сміття з собою, доносять сміття до виходу і кидають....
  а більшість взагалі кидають там де відпочивали.
  то чому не поставити декілька контейнерів на виході з лісопарку, особливо на літній період?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)