За впійманих зловмисників, які обстріляли міські автобуси, мерія дасть 10 тис. грн

14.03.14 11:03 3029

Сьогодні на засіданні штабу у міській раді в.о. міського голови, секретар міської ради Серій Моргунов оголосив винагороду у розмірі 10 тисяч гривень за піймання зловмисників, які обстріляли три муніципальні автобуси та маршрутне таксі.

За впійманих зловмисників, які обстріляли міські автобуси, мерія дасть 10 тис. грн

Нагадаємо, ввечері 11 та 12 березня на Старому місті невідомі обстріляли з пневматичної зброї автобуси, як рухались по маршрутах №7,14, 21 та маршрутне таксі №3а. Зловмисники не лише нанесли збитки комунальному підприємству, яке забезпечує громадські перевезення, а й нашкодили вінничанам, адже чотири транспортні засоби вже два дні не виходять на лінії.

Сьогодні міліція шукає причетних до цієї стрілянини по громадському транспорту. А міська влада в свою чергу оголосила винагороду 10 тисяч гривень за затримання зловмисників. Ці гроші можуть отримати як працівники міліції, так і прості вінничани.

«Пошкодження муніципального транспорту у певній мірі можна розцінювати як спробу дестабілізувати роботу системи громадських перевезень міста. Тому міліція повинна докласти усіх зусиль, щоб затримати тих людей, які намагаються це зробити. Ми з свого боку хочемо заохотити людей, які займаються розслідуванням цієї справи», - каже в.о. міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)