Підбито підсумки міського конкурсу «Моя люба матуся»

24.03.14 13:10 2833

Нещодавно у Вінниці пройшов фотоконкурс для багатодітних родин міста «Моя люба матуся». У ньому взяли участь вісім вінницьких сімей. На світлинах, наданих ними на конкурс, зображені мами з дітками у теплій родинній атмосфері. За підсумками конкурсу кожна сім’я отримала грамоту та подарунки.

Підбито підсумки міського конкурсу «Моя люба матуся»

Фотоконкурс «Моя люба матуся» пройшов у рамках міської Програми підтримки багатодітних родин «Вінницька родина». Проводиться він вже другий рік поспіль. Цьогоріч у ньому взяло участь вісім багатодітних сімей міста. Конкурс був присвячений 8 березня.

У родині Лариси Мартинюк, яка взяла участь у конкурсі, виховується четверо дітей, найстаршому з них 20 років, найменшій – лише три. Девізом цієї сім’ї є вислів: «Один за всіх і всі за одного». Весь вільний час родина проводить разом піклуючись один про одного. У іншій родині – Гнатюків, зростає п’ятеро дівчаток. Всі дуже творчі, сім’я багато разів брала участь у міських конкурсах для багатодітних родин.

У родині Лідії Рудик виховується троє дітей. Сім’я веде активний спосіб життя: вони подорожують по Україні, відвідують льодовий каток, дуже люблять гуляти в парку. Мають багато хобі: малюють, роблять аплікації, співають караоке, випікають солодощі і роблять все це спільно.

Мати родини Гончарук – Раїса Геннадіївна – не лише мама, а вже й бабуся. Найстаршій її доньці Вікторії 24 роки і вона вже сама стала мамою. Тому Раїса Гончарук займається вихованням не лише двох своїх молодших синів, а й онука.

«Грамотами та подарунками нагороджено всіх учасників, - зазначає директор департаменту соціальної політики Лариса Попова. – Цей конкурс покликаний пропагувати родинні цінності. На нього подали знімки з відзначення як родинних, так і міських свят, світлини, зроблені на родинному обійсті, є й фото зі студії. Але від кожної світлини віє родинним теплом та любов’ю».

Фото

Підбито підсумки міського конкурсу «Моя люба матуся» Підбито підсумки міського конкурсу «Моя люба матуся» Підбито підсумки міського конкурсу «Моя люба матуся» Підбито підсумки міського конкурсу «Моя люба матуся» Підбито підсумки міського конкурсу «Моя люба матуся» Підбито підсумки міського конкурсу «Моя люба матуся» Підбито підсумки міського конкурсу «Моя люба матуся» Підбито підсумки міського конкурсу «Моя люба матуся» Підбито підсумки міського конкурсу «Моя люба матуся»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)