Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну

28.03.14 17:30 4203 1

Флешмоб «Єдина країна» на Європейській площі.

Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну

Молоді люди намалювали крейдою на землі кордони території України. Після чого хлопці та дівчата заповнили цю територію. У них в руках були папірці жовтого або блакитного кольору. Піднявши їх догори, учасники флеш-мобу таким чином утворили прапор України.

«Цим заходом молодь хоче сказати, що наша країна – єдина, цілісна та незалежна. Що ми, молоді люди, хочемо жити в цій країні, бути вільними, мати роботу, гідну заробітну плату. Я вважаю, що цей флеш-моб є надзвичайно актуальним в нинішній час», – каже голова Вінницької молодіжної ради Дмитро Мира.

Учасники флеш-мобу виконали гімн України. На папірцях, яких вони тримали в руках під час заходу, молоді люди написали різні патріотичні лозунги. Наприклад, «Сила народу і держави – в єдності», «За єдину Україну!». А нанесену територію України розфарбували крейдою жовтого та блакитного кольору. Після флеш-мобу відбулася фотосесія, на якій його учасники фотографувалися на фоні прапору України.

«Я одразу погодилася взяти участь у флеш-мобі, адже дуже люблю Україну і хочу щоб вона процвітала», – зазначила вінничанка Оксана. «Я мрію, щоб на нашій землі панував мир, а українці були єдиною і дружною нацією», – додав ще один учасник акції Олег.

Фото

Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну Сьогодні більше сотні вінничан створили «живу» єдину і неподільну Україну

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. бывший винничанин
    бывший винничанин
    29-03-14, 13:12 | IP:178.57.233...
    «Я мечтаю, чтобы на нашей земле царил мир, а украинцы были единственной и дружной нацией» - сказал Олег.
    Тогда вопрос. А куда денете русских? Или евреев? Неужели их придётся...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)