Цієї суботи у Вінниці відбудеться Великодній ярмарок

07.04.14 18:46 3533

У суботу, 12 квітня, до Великодніх свят у місті пройде сільськогосподарський ярмарок. Тут вінничани зможуть придбати паски, ковбаси, яйця, сир та багато інших продуктів до пасхального кошика. Ціни на ці продукти будуть нижчими, ніж на ринках міста, адже продаватимуть їх переважно вінницькі товаровиробники.

Цієї суботи у Вінниці відбудеться Великодній ярмарок

12 квітня, за тиждень до Великодня, у Вінниці відбудеться сільськогосподарський ярмарок. Ярмаркуватимуть з 7 години ранку і до 14 чи 15 години, у залежності від кількості продукції та покупців. Продаватимуть в основному м’ясну, молочну продукцію, яйця, крупи, рибу, овочі. Торгуватимуть здебільшого товаровиробники з Вінниці та Вінницького району, які традиційно беруть активну участь у проведенні подібних ярмарків і пропонують вінничанам якісну продукцію за доступними цінами.

«У Вінниці є досить позитивна практика по проведенню сільськогосподарських ярмарків. Раніше ми традиційно проводили їх на проспекті Юності, а у минулому році ярмарок влаштували біля ТЦ «Дастор». Це зроблено насамперед для контролю цін на продукцію. Цьогоріч ярмарка буде на тому ж місці. Наразі туди вже запросили близько 50 підприємців, а якщо буде потреба – кількість місць збільшать. Традиційно, жоден підприємець, який буде реалізовувати свою продукцію на ярмарку, не сплачуватиме жодних коштів. Вимогою до виробників є те, що вони повинні подати заяву на наш департамент, погодити з нами асортимент продукції і цінову політику. Цінова політика повинна бути нижчою ніж на ринках міста – це принципова вимога. Адже напередодні свят на базарах штучно піднімають ціни, ярмарки – це один з важелів, який допомагає боротися з цим явищем», – зазначає директор департаменту адміністративних послуг Сергій Кудлаєнко.

На кожну продукцію, яка буде продаватися на ярмарку, обов’язковим будуть дозвільні документи з санітарно-епідеміологічної та ветеринарної служби. «У нас є домовленість з СЕС і ветеринарною службою про те, що вони проведуть необхідні аналізи і лише після цього продукція буде допущена до реалізації», – каже Сергій Кудлаєнко.

До проведення ярмарку ще майже тиждень, і якщо у мешканців є певні побажання щодо асортименту продукції, вони можуть звертатися з ними на телефон гарячої лінії «Цілодобової варти»: 15-60.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)