Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони»

17.04.14 19:40 5814 0

Вчора було підбито підсумки щорічної міської виставки-конкурсу пасхальних композицій «Великодні дзвони». Більше 30 вінницьких школярів отримали дипломи переможців.

Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони»

З 1 квітня у Палаці дітей та юнацтва тривала виставка-конкурс пасхальних композицій «Великодні дзвони». У ній взяли участь учні 34 школи, Вінницького технічного ліцею, приватної школи «Дельфін» та вихованці міського палацу дітей та юнацтва. Тут було представлено 142 композиції, над якими працювало 220 дітей.

Виставка-конкурс "Великодні дзвони"

Як зазначають організатори, виставка-конкурс направлена на розвиток творчих здібностей дітей, виховання в учнів любові до рідного краю, збереження національних традицій українського народу. 16 квітня було підбито підсумки конкурсу, за якими 30 переможців відзначені дипломами.

Фото

Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони» Більше двохсот дітей взяло участь у виставці-конкурсі «Великодні дзвони»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)