У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад»

23.04.14 18:40 3972

Сьогодні у Вінниці стартував екологічний проект для дітей та підлітків «Європейський сад». На Європейській площі за Меморіалом Слави діти обробили земельну ділянку, де пізніше під наглядом педагогів та садівників будуть висаджені квіти, кущі, дерева, за якими малеча сама і доглядатиме. Це дозволить не лише облаштувати зелену зону, а й навчити дітей з турботою ставитися до зелених насаджень.

У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад»

Організаторами екологічного проекту «Європейський сад» є Вінницька молодіжна рада, teens-club «Універ» та КП «Подільський туристично-інформаційний центр». Наразі формується група дітей, яких навчатимуть доглядати за зеленими насадженнями. Долучитися до проекту може будь-який маленький вінничанин, цикл занять абсолютно безкоштовний. Для цього лише потрібно зателефонувати за номером: 50-82-13.

У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад»

«Після того як буде сформована група, малята щосуботи під наглядом досвідчених педагогів та садівників братимуть участь у практичних заняттях по догляду за рослинами, які будуть висаджені в «Європейському саду», – каже директор центру підліткових клубів «Універ» Вєра Балєєва. Організатори запевняють, що даний еко-проект дозволить не тільки гарно провести дозвілля, але й виховує вінничан, які піклуватимуться про наше місто у майбутньому.

«Європейський сад»

Працівник КП «Подільський туристично-інформаційний центр» Дмитро Лашин зазначив, що територія, на якій розташований «Європейський сад», закріплена за їхнім підприємством. «Ми одразу підтримали пропозицію створити тут «Європейський сад». Це чудова ідея і ми з радістю до неї долучилися. Сьогодні лише розпочалася реалізація проекту, а в майбутньому тут планується створити декоративну річечку, місток, окремі клумби, грядки, де діти будуть висаджувати різні рослини. Взагалі, щодо розвитку Європейської площі, то надалі ми плануємо розширити дитячу зону та зробити зміни у ландшафтному дизайні», – каже Дмитро Лашин.

Фото

У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад» У Вінниці почали облаштовувати «Європейський сад»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)