«Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку

14.05.14 13:26 5806

Вінничани виконували військові операції на Сході України

«Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку

Близько опівночі з 13 на 14 травня на постійне місце дислокації повернулися військовослужбовці спецпідрозділу «Ягуар».

Зі сльозами радості та під звуки оркестру зустріли «ягуарців» рідні, близькі та земляки у частині № 3028, що у м. Калинівка.

«Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся в Калинівку перепочити

Як зазначив командир спецпідрозділу полковник Олег Плахотнюк, з 7 квітня 2014 року 200 військових перебували на виконанні завдань у південно-східних областях України, спрямованих на збереження суверенітету нашої держави. Безпосередньо бійці вінницького «Ягуару» брали активну участь у військових операціях у м. Харкові, Ізюмі та Слов‘янську. На жаль, не повернувся живим один військовий, а двоє бійців – отримали поранення.

«Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся в Калинівку перепочити

Прибувши в розташування частини, бійці вишикувались на плацу, пом’янули хвилиною мовчання загиблого побратима та отримали завдання від керівників на подальші дії.

«Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся в Калинівку перепочити

Полковник Олег Плахотнюк подякував усім військовим за гідне і професійне виконання службових завдань. Він відмітив, що спецпідрозділ прибув на декілька днів на планову ротацію, при отриманні відповідного наказу військовослужбовці повернуться у східний регіон.

Нагадаємо, днями бійці «Ягуару» під Слов‘янськом знищили більше 50 терористів.

Фото

«Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку «Ягуар» під звуки оркестру уночі повернувся зі Слов‘янська в Калинівку

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)