У ніч із 13 на 14 червня терористи підбили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76, який заходив на посадку в аеропорту Луганськ.

Як повідомляє Міністерство оборони, літак перевозив особовий склад для ротації, окрім військовослужбовців на борту були техніка, спорядження та продовольство.

"Літак був уражений вистрілами вогнем із зенітної установки та крупнокаліберного кулемета. Керівництво Міноборони, Генерального штабу ЗСУ та командування Повітряних сил ЗСУ "висловлює щирі співчуття батькам, рідним та близьким загиблих військовослужбовців у зв’язку із трагічною непоправимою втратою", - йдеться у повідомленні.

Кількість загиблих у повідомленні не уточнюють.

CNN із посиланням на джерело повідомляє, що щонайменше 49 осіб було на борту збитого літака, але поки не відомо точно, чи хтось вижив, чи всі загинули.

Момент вибуху літака зафіксували камери спостереження, повідомляє група "Інформаційний спротив". Аеропорт, що контролюється українськими військовими, терористи тримають в осаді, повідомляє керівник "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук.Переглядів: 4027
Поширень: 0