У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті

20.06.14 13:52 6710

Через тиждень у Вінниці закінчиться будівництво ще двох мультикомплексів, які містять ігровий майданчик для малечі та спортивний з тренажерами для занять спортом. Один з них буде на Старому місті в районі вул. Наливайка, другий – у багатоповерховій забудові, по 600-річчя, 72. За чотири останніх роки таких багатофункціональних комплексів разом з двома новими у місті буде побудовано вже двадцять. Найближчим часом планується облаштування таких майданчиків ще біля шкіл №№ 36 та 23.

У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті

Три тижні вже ведуться роботи з будівництва двох мультикомплексів на Старому місті та у мікрорайоні Вишенька. До кінця червня весь комплекс робіт по них має бути звершено. За словами директора департаменту міського господарства Василя Броварника, такі багатофункціональні комплекси у місті облаштовуються переважно біля шкіл та у мікрорайонах зі значною щільністю заселення, при цьому враховуються пропозиції самих мешканців, а також попередньо визначається технічна можливість встановлення на визначеній ділянці.

У Вінниці на 600-річчя відкриють новий мультикомплекс із тренажерами та дитячим містечком

У Вінниці на 600-річчя відкриють новий мультикомплекс із тренажерами та дитячим містечком

У дворі будинку № 72 по вулиці 600-річчя вже закінчується монтаж ігрового комплексу «Джунглі» для наймолодших мешканців. Окрім того, незабаром тут буде ще встановлено кілька гойдалок. На спортивному майданчику вже встановили обладнання для занять стрітворкаутом – шведську стінку, турніки та бруси, а також різноманітні тренажери. Далі майданчики огородять, встановлять лавки, опори для вуличного освітлення, урни, а також облаштують велопарковку для п’яти велосипедів. Між майданчиками вже вимощено бруківкою доріжки, а після завершення робіт навколо буде проведено благоустрій. Вони також будуть доступними для відпочинку людей з обмеженими фізичними можливостями – для заїзду до майданчиків тут обладнають пандуси.

У Вінниці на 600-річчя відкриють новий мультикомплекс із тренажерами та дитячим містечком

У Вінниці на 600-річчя відкриють новий мультикомплекс із тренажерами та дитячим містечком

«На таких універсальних мультикомплексах можуть відпочивати маленькі дітки, а молодь та люди старшого віку – займатися спортом, - розповідає в.о. міського голови Сергій Моргунов. - На будівництво дитячих ігрових майданчиків та мультикомплексів в міському бюджеті на цей рік передбачено 2,6 млн. грн. У найближчій перспективі плануємо встановити ще два багатофункціональні комплекси - біля шкіл №36 та №23. Проектно-кошторисні роботи вже проведено. Початок робіт буде залежати від вчасного фінансування казначейством».​

Фото

У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті У Вінниці завершується будівництво двох мультикомплексів: по вулиці 600-річчя та на Старому місті

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Віталій Мельник
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)