Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні

27.06.14 17:23 4738

Сьогодні вінницька молодь одягла в українську вишиванку скульптуру дівчини на кулі, яка є пам’ятником Українській пісні. Після цього дівчата та хлопці, теж одягнені у вишиванки, заспівали гімн України, тримаючи в руках папірці з цитатами Конституції. Флеш-моб «Модна вишиванка» був приурочений Дню Конституції України.

Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні

Флеш-моб «Модна вишиванка» організували Вінницька Молодіжна Рада, teens-club «Універ» за підтримки відділу у справах молоді та туризму міської ради.

Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні

Одягав вишиванку на скульптуру голова Вінницької молодіжної ради Дмитро Мира. Щоб піднятися до скульптури, яка розташована на висоті близько 10 метрів, використали підйомний кран.

Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні

До речі, підйомний кран молодь прикрасила українським прапором. «Флеш-мобом «Модна вишиванка» ми хотіли підняти патріотичний дух серед молоді», – розповів про головну ідею акції Дмитро Мира

Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні

Після того, як вишиванка вже була на скульптурі, молоді люди у вишитих сорочках заспівали гімн України, тримаючи в руках папірці з основними положеннями Конституції.

Фото

Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні Вінницька молодь вбрала у вишиванку пам’ятник Українській пісні

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)