У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе

01.07.14 16:13 10682

Вже більше тижня у Вінниці тривають роботи по капітальному ремонту підпірної стінки по вул. Хмельницьке шосе на ділянці від вул. Максимовича до вул. 600-річчя. Через вплив природних факторів (перепади температури, вологість, дощ, сніг) стінка почала руйнуватися, тому й було прийнято рішення про її ремонт. Роботи планується завершити в середині липня.

У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе

По вулиці Хмельницьке шосе є кілька підпірних стінок, які створені для попередження зсувів ґрунту з природного схилу.

У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе

На стан цих конструкцій впливають природні фактори, руйнуючи їх.

У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе

«У минулому році було зроблено ремонт підпірної стінки на перехресті вулиць Максимовича та Хмельницьке шосе. Цьогоріч, 17 червня розпочалися роботи на підпірній стінці по вулиці Хмельницьке шосе, на ділянці від вулиці Максимовича до 600-річчя у зв’язку з її незадовільним технічним станом», – розповідає начальник відділу по ремонту об`єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою Леонід Демченко.

У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе

Капітальний ремонт включатиме облицювання конструкції полімерпіщаною плиткою, яка потім покриватиметься бетонними блоками.

У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе

Як запевняють у департаменті комунального господарства, матеріали якісні і мають прислугувати довго.

Фото

У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе У Вінниці ремонтують підпірну стінку по Хмельницькому шосе

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)