• Моя Вінниця
  • Новини Вінниці
  • Події
  • Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи після "політичних заяв" його голови, вважають у мерії. Міськрада буде оскаржувати

Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи після "політичних заяв" його голови, вважають у мерії. Міськрада буде оскаржувати

11.07.14 15:24 5369

Попри позицію суду, спорткомплекс буде відкрито до 1 вересня, заявляє Володимир Слишинський

Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи після "політичних заяв" його голови, вважають у мерії. Міськрада буде оскаржувати

Вінницький апеляційний адміністративний суд заборонив спорудження біля 18-ї школи житлового будинку, а також спортивного комплексу, що здійснюється за кошти інвестора. 10 липня судом скасовано рішення міської ради про виділення земельної ділянки під будівництво і постановлено знести незаконне будівництво.

Конфлікт навколо будівництва біля школи №18 багатоповерхівки, за яку інвестор будує сучасний спорткомплекс у масиві Вишенька,  «розігрівається» з певною періодичністю уже впродовж року. У міській раді впевнені у своїй правоті і кажуть, що останнє рішення судді приймали під тиском.

Заступник міського голови Володимир Слишинський рішення суду називає дивним і додає, що Вінницька міська рада не вперше стикається з подібним сценарієм прийняття рішень ВААС щодо реалізації важливих для міста проектів.

«Є певна група осіб, які роблять під різними приводами все для того, щоб спортивного комплексу не було. І це, на жаль, не перший сюжет, який розгортається за одним і тим же сценарієм, - зазначає він. - Я стверджую, що це рішення є незаконним, неправомірним і ми будемо оскаржувати його, після того, як отримаємо повне рішення суду, яке обіцяють надати нам лише через п’ять діб. Ми вже і раніше добивались скасування рішень, прийнятих цим судом з цим головуючим».

Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи під тиском і після "політичних заяв" його голови, кажуть у мерії

За словами Володимира Слишинського, ВААС своїм рішенням від 10 липня сам собі протиречить, адже першу постанову судом було прийнято 14 травня, і вона підтверджує правомірність рішення міськради.

«Але менш, ніж за два місяці голова суду зробив ряд політичних заяв і після цього суд почав приймати інші рішення на ті ж теми і між тими ж сторонами, але зовсім протилежного змісту. Тому, вочевидь, зміна позиції суду пов’язана саме з цими заявами. Отож, по справі 18-ї школи одним і тим же судом було винесено два абсолютно протилежних за змістом рішення. Однак згідно із законодавством суд при розгляді справи був зобов’язаний покласти в основу попередні рішення. Відповідно до певного порядку виконання судових рішень, будівництво стадіону буде продовжуватися. А після отримання рішення ВААС від 10 липня міською радою буде піднято питання про його оскарження та зупинення виконання.», - переконаний Володимир Слишинський.

Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи під тиском і після "політичних заяв" його голови, кажуть у мерії

Не зважаючи на конфліктне рішення суду, Володимир Слишинський запевняє – спортивний комплекс між 18-ю і 25-ю школами буде відкрито до 1 вересня 2014 року.

Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи під тиском і після "політичних заяв" його голови, кажуть у мерії

Наразі, за його словами, роботи вже виконано на 60%. Будівельники уже підготували основу під майбутні футбольний, тенісний та гандбольний майданчики, тренажери та бігові доріжки, проводять благоустрій. Робота над спорткомплексом, що розрахований на 2,5 дітей двох шкіл, триває.

Фото

Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи після "політичних заяв" його голови, вважають у мерії. Міськрада буде оскаржувати Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи після "політичних заяв" його голови, вважають у мерії. Міськрада буде оскаржувати Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи після "політичних заяв" його голови, вважають у мерії. Міськрада буде оскаржувати Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи після "політичних заяв" його голови, вважають у мерії. Міськрада буде оскаржувати Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи після "політичних заяв" його голови, вважають у мерії. Міськрада буде оскаржувати Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи після "політичних заяв" його голови, вважають у мерії. Міськрада буде оскаржувати Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи після "політичних заяв" його голови, вважають у мерії. Міськрада буде оскаржувати Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи після "політичних заяв" його голови, вважають у мерії. Міськрада буде оскаржувати Судді ВААС заборонили будівництво біля 18-ї школи після "політичних заяв" його голови, вважають у мерії. Міськрада буде оскаржувати

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)