У Вінниці поновлюють розмітку в місцях, де дозволяється паркувати авто

15.07.14 17:19 2557

Нещодавно по вулиці Пирогова у районі ринку «Урожай» комунальники оновили розмітку синього кольору, яка визначає місця для паркування автомобілів. Цьогоріч така розмітка вже поновлена, або нанесена нова, на ділянках по вулицях Василя Порика, Грушевського, Архітектора Артинова, Театральній, Хмельницькому шосе та Козицького. У найближчих планах – оновлення розмітки на проспекті Юності та по вулиці Свердлова в районі військового госпіталю.

У Вінниці поновлюють розмітку в місцях, де дозволяється паркувати авто

Розмітка синього кольору почала з’являтися на дорогах Вінниці ще з 2011 року. Нею, згідно Правил дорожнього руху, позначають паркувальні зони за рахунок проїжджої частини. На таких паркувальних зонах окремо виділені місця для водіїв з обмеженими фізичними можливостями. Тому перш ніж припаркувати своє авто, водіям слід переконатися, що вони не займають місце, на якому зображено людину на візку. Також ця розмітка наноситься для врегулювання ситуації з паркуванням авто на вулицях міста, аби вони не заважали пішоходам, водіям громадського транспорту та іншим учасникам дорожнього руху. Нині така розмітка є на вулицях Архітектора Артинова, Грушевського, Свердлова тощо.

«Цьогоріч вже оновлено або нанесено нову розмітку синього кольору по вулиці Василя Порика навпроти «Льодового клубу», по Хмельницькому шосе біля Палацу дітей та юнацтва, на двох ділянках по вулиці Пирогова: поблизу ринку «Урожай» та біля музею імені Пирогова. А також – на вулицях Грушевського, Архітектора Артинова та Театральній», – розповідає начальник лінійної служби КП СМЕД ОДР Роман Гнидюк.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)