У Вінниці, на території штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, відбулись урочистості, присвячені професійному святу військових і цивільних авіаторів, працівників авіаційної промисловості і транспорту — Дню авіації. Захід було проведено за участю особового складу командування, представників ветеранських організацій та цивільних авіаторів.

У Вінниці відбулись урочистості присвячені професійному святу військових і цивільних авіаторів – Дню авіації

Захід розпочався із покладання квітів до комплексу «Вшанування пам’яті захисників Вітчизни». Під час урочистого шикування, військовослужбовці хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав життя за Батьківщину і мир виконуючи свій громадянський та військовий обов’язки. З нагоди свята ряд військовослужбовців було нагороджено грамотами та подяками.

У Вінниці відбулись урочистості присвячені професійному святу військових і цивільних авіаторів – Дню авіації

— У надзвичайно важкий для нашої держави час військові льотчики самовіддано виконують складні завдання щодо авіаційного прикриття важливих державних об’єктів і угруповань військ, знешкоджують вогневі позиції терористів, здійснюють перевезення особового складу та гуманітарних вантажів. За короткий період вдалося значно підвищити боєздатність авіації. Цього року середній наліт на одного льотчика вдвічі більше за минулий рік, а силами та засобами особового складу авіаційних технічно-експлуатаційних частин відновлено більше сотні літальних апаратів, — зазначив під час виступу перед особовим складом командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Юрій Байдак.

У Вінниці відбулись урочистості присвячені професійному святу військових і цивільних авіаторів – Дню авіації

За час проведення антитерористичної операції за особисту мужність та героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі більше п’ятдесяти військовослужбовців — представників авіації Повітряних Сил, відзначено державними нагородами. Ще біля 80 — нагороджено відзнаками Міністра оборони України та начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України.

Слід зауважити, що при виконанні бойових завдань особовий склад Повітряних Сил ЗС України зазнав втрат. Чотирнадцять пілотів відзначено державними нагородами посмертно.Переглядів: 3724
Поширень: 0